Beata Brzusková

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
  • - Polština

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej

Specializace - typ nemovitosti

  • - Byty
  • - Domy
  • - Komerční nemovitosti
Tel. +420 604 296 646
E-mail beata.brzuskova@re-max.cz
Web www.rknej.cz
Adresa RE/MAX Nej
RE/MAX Nej, Hlavní třída 436/77
736 01 Havířov, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Milé vystupování,ochota pomoci a poradit -kdykoli. Byli jsme s manželem velmi spokojeni."

Hodnocení: 10/10

"Beata je inteligentni, komunikativni a velice schopna maklerka. Uz jsem ji doporucila svym znamym, kteri se chystaji koupit pozemek, protoze vim, ze bez jeji pomoci a angazovani se bychom stale bydleli ve starem, nevyhovujicim dome."

Hodnocení: 10/10

"profesionální, milé a spolehlivé jednání - to je to, čeho si cením a co paní poskytla"

Hodnocení: 10/10

"ochota,snaživost,přesnost"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 604 296 646
E-mail beata.brzuskova@re-max.cz
Web www.rknej.cz
Adresa RE/MAX Nej
RE/MAX Nej, Hlavní třída 436/77
736 01 Havířov, Česká republika

I když se říká, že by si člověk neměl určovat vysoké cíle, pokud mám sen, tak jakkoliv je to velká výzva a neuvěřitelná konkurence, tak za pokus (respektive za tisíce pokusů) to stojí!

Můj cíl je ukázat Vám, že práce realitního makléře není jen o prodeji či koupi nemovitosti, ale hlavně o přístupu k lidem, o pomoci a přátelském jednání. Neexistuje problém, který by se nedal vyřešit a já Vám s ním ráda pomůžu.

Má práce je můj život a nejdůležitější pro mě je, aby to takhle vnímali i mí klienti. Jsem tady pro Vás a budu se těšit na každé milé setkání s Vámi….

ZAJÍMAVOST ROKU 2014

V rámci pomoci lidem, jsem se letos zapojila do charitativního projektu PROMĚNY 2014, jehož patronem je nezisková organizace SLEZSKÁ DIAKONIE. Tento projekt má pomoct lidem bez domova. Více informaci a vše o tomto projektu včetně videa z natáčení naleznete na internetových stránkách - http://www.promeny2014.cz/. Předem děkuji všem, komu nejsou osudy cizích lidí lhostejné a zapojí se do tohoto projektu, buď zakoupením kalendáře, nebo jakoukoliv jinou pomoci.


Certifikát Brzusková

POPTÁVKY:

Aktuálně hledám pro mé klienty RD v Havířově a jeho blízkém okolí, min. 5+1, pozemek u domu, důležité je, aby v blízkosti byla autobusová zastávka, cena do  do 4.300.000,- Kč dále RD nebo jinou budovu v Havířově, může být i bývalá škola, školka, zájemci mají vyřízené dotace a chtějí provozovat soukromou školu, důležitá je dobrá dostupnost. Děkuji za Vaše  nabídky.

REFERENCE:

Milá paní Brzusková, Potvrzuji že peníze dnes došly. Mockrát děkuji za Vaši neustálou snahu dotáhnout věci do konce a za velice příjemnou spolupráci. Vaše jednání se mnou, či moji sestrou bylo vždy velice profesionální a vykonání všech krůčku potřebných k prodeji nemovitosti vždy velice efektivní. Moc zdravim,

Stanislav Slanina

Dobrý den,

 

I když obecně nemám nejlepší zkušenosti s RK tak v případě tohoto převodu byl jsem milé překvapen vstřícností, způsobem jakým jednáte s klientem a celým průběhem transakce. Ještě jednou děkuji Vám za spolupráci. S pozdravem,

Piotr Adamczyk, advokát

Zdravím, paní Brzusková, Jsme maximálně spokojeni. Máte u nás pivo :) Celý proces od prohlídky do předání a Vaše ochota v průběhu na jedničku... Takže určitě, pokud bych se setkal s někým, kdo shání byt, tak ho rád nasměruji k Vám. Tož přeji hezký den a zas někdy na viděnou,

Radek Labaj

Zdravím

 

Jsem velice spokojen, jak to šlo vše hladce díky Vám.Velice Vám děkuji a bude-li příležitost, velice rád s Vámi budu opět spolupracovat.

M.Molin

Milá paní Brzusková,

 

Především mockrát děkuji za velice profesionální dokončení prodeje a také za to všechno extra zařizování spojené s předáním domu novým majitelům. Musím říct, že to byla radost s Váma spolupracovat.

Ještě jednou mockrát děkuji a zdravím,

Stanislav Slanina

 

Makléřka Beata Brzusková je velmi milý člověk a kvalitní makléř,kterého neodradí ani problémy.

Všem můžu jen doporučit.

Hubená

Ještě jednou Vám děkujem za velké nasazení při prodeji chaty a přejeme mnoho úspěchů v práci i osobním životě.

S pozdravem

Kahánkovi