Martin Prokeš

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
Tel. +420 724 913 515
E-mail martin.prokes@re-max.cz
Web http://www.martin-prokes.cz
Adresa RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na Bělidle 65/42
150 00 Praha 5, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Pan Prokeš, byl velmi spolehlivý a vstřícný ve svém jednání vůči nám, kteří jsme se rozhodli prodat svůj byt v osobním vlastnictví."

Hodnocení: 10/10

"Má opravdový zájem nemovitost prodat a v mezích naprosté slušnosti s poctivosti pro to dělá všechno. Když se dlouho nedařilo a navrhl snížit cenu, snížil i svoji provizi. To se cení. Dům jsme nakonec prodali za cenu, se kterou jsme už ani nepočítali. Rozhodně doporučujeme."

Hodnocení: 10/10

"Pan Prokeš na nás působil důvěryhodně a všechny věci spojené s pronájmem bytu vyřídil efektivně.Můžeme jen doporučit jeho služby našim známým."

Hodnocení: 10/10

"Vážení, byla jsem nucena rychle prodat svůj byt na Žižkově. Přiznávám, že prodej prostřednictvím realitní kanceláře mě nijak nenadchl, ale vzhledem ke svému vážnému zdravotnímu stavu jsem přece jen zvolila Vaši R.K. Dostala jsem kontakt na pana Mgr. Martina Prokeše a jsem doslova nadšená jeho pohotovostí a naprostou solidností při prodeji mého bytu. Přeji Vaší R.K. více takových makléřů."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 724 913 515
E-mail martin.prokes@re-max.cz
Web http://www.martin-prokes.cz
Adresa RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na Bělidle 65/42
150 00 Praha 5, Česká republika

Hledáte spolehlivého partnera, který Vás provede na nelehké cestě prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti? A proč byste si měli vybrat právě mě? Třeba Vám v rozhodnutí pomohou reference mých spokojených klientů.

Protože bydlím na Barrandově a přes údolí se dívám na Stodůlky, je právě lokalita Barrandova a okolí a Stodůlek regionem, kde svým klientům nejvíce pomáhám s prodejem či pronájmem jejich nemovitostí. Rád ale pomohu i klientům z jiných částí Prahy či Středočeského kraje, jak o tom svědčí stránka Prodané nemovitosti.

Seznam videoprohlídek

Videoprohlídky přitáhnou větší počet zájemců, takže se nemovitost lépe prodá. To potvrzuje i fakt, že jsem prodal či pronajal přes 90% nemovitostí, které jsem měl v nabídce. V okně videa vlevo nahoře zobrazíte seznam videoprohlídek.

 

 

 Adresa mého kanálu YouTube: www.youtube.com/c/martin-prokescz

 

Mapa mých realizovaných případů

 Mapa realizovaných případů

 

 

Ocenění

   

 

Chcete-li zjistit co nejvíce informací k tomu, jak se dobře připravit na prodej nemovitosti stáhněte si můj eBook Jak dobře prodat nemovitost.

www.martin-prokes.cz

Mgr. Martin Prokeš - můj realitní makléř

 

Zajímavé odkazy 

Aquadream - aquapark a koupaliště Barrandov • ZOO Malá Chuchle  Chuchelský háj  Prokopské údolí  Kulturní a mateřské centrum Barrandov  Barrandov  Holyně  Slivenec  Městská část Praha 5  Rekonstrukce chalup • Martin Prokeš