Martin Prokeš

Specializace - jazyk

  • - Angličtina
Tel. +420 724 913 515
E-mail martin.prokes@re-max.cz
Web http://www.martin-prokes.cz
Adresa RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na Bělidle 65/42
150 00 Praha 5, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Pan Prokeš, byl velmi spolehlivý a vstřícný ve svém jednání vůči nám, kteří jsme se rozhodli prodat svůj byt v osobním vlastnictví."

Hodnocení: 10/10

"Má opravdový zájem nemovitost prodat a v mezích naprosté slušnosti s poctivosti pro to dělá všechno. Když se dlouho nedařilo a navrhl snížit cenu, snížil i svoji provizi. To se cení. Dům jsme nakonec prodali za cenu, se kterou jsme už ani nepočítali. Rozhodně doporučujeme."

Hodnocení: 10/10

"Pan Prokeš na nás působil důvěryhodně a všechny věci spojené s pronájmem bytu vyřídil efektivně.Můžeme jen doporučit jeho služby našim známým."

Hodnocení: 10/10

"Vážení, byla jsem nucena rychle prodat svůj byt na Žižkově. Přiznávám, že prodej prostřednictvím realitní kanceláře mě nijak nenadchl, ale vzhledem ke svému vážnému zdravotnímu stavu jsem přece jen zvolila Vaši R.K. Dostala jsem kontakt na pana Mgr. Martina Prokeše a jsem doslova nadšená jeho pohotovostí a naprostou solidností při prodeji mého bytu. Přeji Vaší R.K. více takových makléřů."

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 724 913 515
E-mail martin.prokes@re-max.cz
Web http://www.martin-prokes.cz
Adresa RE/MAX Search
RE/MAX Search, Na Bělidle 65/42
150 00 Praha 5, Česká republika

Prodej nebo nákup nemovitosti je věc, kterou běžný smrtelník řeší jednou až dvakrát za život. Většinou jde o ten nejhodnotnější majetek, který máme. Proto je obzvlášť důležité mít partnera, na kterého se můžete spolehnout - jak po profesionální, tak po obchodní, ale především po lidské stránce.

button-odhad-offPro úspěšný prodej nemovitosti je nejdůležitější správné nastavení ceny. Chcete-li vidět, jak takový odhad provádím já, podívejte se na článek Jak správně stanovit cenu nemovitosti. Nabízím také možnost, že pro vás takový kvalifikovaný odhad zdarma udělám. Stačí kliknout na toto tlačítko a budete přesměrováni na stránku s formulářem, kde zapíšete svůj požadavek.

Seznam videoprohlídek

Videoprohlídky přitáhnou větší počet zájemců, takže se nemovitost lépe prodá. To potvrzuje i fakt, že jsem prodal či pronajal přes 90% nemovitostí, které jsem měl v nabídce. V okně videa vlevo nahoře zobrazíte seznam videoprohlídek.

 

 

 Adresa mého kanálu YouTube: www.youtube.com/c/martin-prokescz

 

Mapa realizovaných případů

Mapa realizovaných případů

 

 

Ocenění

   

 

Chcete-li zjistit co nejvíce informací k tomu, jak se dobře připravit na prodej nemovitosti stáhněte si můj eBook Jak dobře prodat nemovitost.

www.martin-prokes.cz

Mgr. Martin Prokeš - můj realitní makléř

 

Zajímavé odkazy 

Aquadream - aquapark a koupaliště Barrandov • ZOO Malá Chuchle  Chuchelský háj  Prokopské údolí  Kulturní a mateřské centrum Barrandov  Barrandov  Holyně  Slivenec  Městská část Praha 5  Rekonstrukce chalup • Martin Prokeš