Kancelář měsíce June 2014

Obhajoba titulu “Kancelář měsíce“ je potvrzením správnosti cesty a nastavení kanceláře RE/MAX Horizont. Je především zúročením snahy a poctivé práce našich makléřů, která vyústila v tyto jejich skvělé výsledky. Naše filozofie, firemní kultura, motivace a vedení makléřů, hodnotová orientace na procesy ať už v prostředí práce kanceláře či na klienta – zákazníka je dalším důkazem toho, že makléři kanceláře jsou stabilním prvkem společnosti, která jim zajišťuje perspektivu růstu a stability.
Za tyto výsledky náleží VELKÝ DÍK našim makléřům, kteří jsou tím nejlepším týmem, jaký si můžeme přát a kteří mají naši naprostou podporu. Spolupráce a synergie, která je uplatňována ve všech realitních procesech, motivy a podněty, které jsme jim předali, potvrzují, že jejich praktické využití přináší výborné výsledky. O to více nás těší, že naši makléři jsou také lidmi, kteří se umí bavit a smát a nejsou jen ryzími a drsnými obchodníky, jak by se mohlo na první pohled zdát.
Jasným důkazem kvalitní práce jsou i výsledky nově příchozích makléřů, kteří se po pár týdnech samostatné práce dostali do TOP 10 RE/MAX ČR za měsíc červen 2014.
Děkuji všem za skvěle odvedenou práci a těšíme se na další skvělé výsledky kanceláře RE/MAX Horizont.

Ing. Bc. Petr Mazel
majitel společnosti