Makléř měsíce April 2010

Čekáte návod na úspěch? A co si pod tím kdo představí? Osobně se stále učím od svých synů, kteří shodou okolností tento měsíc rovněž každý po svém uspěli. Nejstaršího potěšila zpráva, že bude otcem syna, prostřední dokončil úspěšně diplomovou práci a nejmladší je poprvé v kariéře jedničkou v žebříčku světového poháru v moderním pětiboji

I pracovně platí „EXEMPLA TRAHUNT“. Mně pomohli svým příkladem služebně starší kolegové makléři, pracující stále se stejným nasazením bez ohledu na vnější okolnosti, stejně jako začínající kolegyně Markéta Halamíčková- skokanka roku 2009. Denně pomáhá i bezkonkurenční atmosféra a zázemí kanceláře včetně jednatelky Radky Kralikové.

Pro tento druh podnikání je třeba být neustále v pohodě a srovnaný sám se sebou, jinak nelze dlouhodobě ustát neustálý tlak ze všech stran, různorodost klientů a snad jedinou závislost na úřadech.

Osvědčil se i osobní přístup ke klientům, férovost v jednání se vždy vyplatí. Zapomeňte na krize a jiné bubáky a věřte na zákon přitažlivosti. To jak myslíte, to si v životě přitahujete. Chce to ale stálou kontrolu. Je to jen na Vás být současně hercem, režiserem i divákem vlastního života. A pokud se Vám něco nelíbí, změňte to.

Ať se daří i Vám všem a myslete na vlastní zdraví, ať si to pak všechno pořádně užijete.