RE/MAX Ace, Praha 3 – Vinohrady

RE/MAX Ace, Praha 3
Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3
Tel: 420 602 202 452
http://www.remaxace.cz

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

  1. Kancelář je umístěna v centru Prahy, dobře dopravně dostupná všemi dopravními prostředky: tramvají (zastávka před vchodem do budovy), autobusem (stanice z boku budovy), metrem – -M- Želivského u budovy, s možností parkování na parkovišti před budovou
  2. kolegové jsou 100 % profesionálové, máme výbornou partu, přátelský kolektiv, mimopracovní aktivity
  3. skvělé pracovní prostředí, reprezentativní kanceláře, skvělá a nápomocná asistentka
  4. majitelka kanceláře s dva­náctiletými zkušenostmi a s oceněním Hall of Fame  v síti RE/MAX garantuje předání zkušeností novým makléřů, osobnostní rozvoj, možnost budování si vlastního byznysu

Podívejte se, co o práci v realitách říkají makléři RE/MAX Ace: https://youtu.be/toWDGkHyZOg

RE/MAX

Citát makléře

„ Po vystudování postgraduálního studia Odhadce nemovitého majetku na VŠE v Praze jsem se chtěla stát makléřem „na vlastní noze“. Postupně jsem se přesvědčila , že je velký rozdíl být sám nebo být součástí velkého profesionálního týmu . S odstupem času své rozhodnutí pracovat pro RE/MAX hodnotím jako své nejlepší profesní rozhodnutí. ”

Jana Veselá, majitelka frenčízy RE/MAX Ace.

To nejdůležitější o RE/MAX Ace, Praha

Naše kancelář se řadí dlouhodobě mezi nejlepší kanceláře v síti RE/MAX. Naši makléři jsou věkem i nasazením rozdílní, v kolektivu máme např. vysokoškolskou studentku, mámu od malého syna, zkušeného obchodníka, který se po několika letech působení v obchodu s IT rozhodl pro reality i finačního poradce, který přešel k realitám a i přes rozdílnost věku jsme dobrá parta, která společně tráví nejen čas v kanceláři, ale i v mimopracovních aktivitách. Vzdělání v realitách, profesionální přístup a láska k nemovitostem – to je to, co nás v týmu spojuje a zároveň odděluje od konkurence. Máme v týmu vyjímečné makléře, kteří generují vyjímečné výsledky.

  • RE/MAX Ace, Praha 3
  • RE/MAX Ace, Praha 3
  • RE/MAX Ace, Praha 3
  • RE/MAX Ace, Praha 3

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.