RE/MAX Delta, Břeclav

RE/MAX Delta, Břeclav
Smetanovo nábřeží 954/4
69002 Břeclav
Tel: +420 607 449 860
https://www.remaxdelta.cz

5 důvodů, proč se stát makléřem u nás v RE/MAX Delta Břeclav

  1. Jsme 100% profesionálové na Moravě. Jsme poctiví a loajální k našim klientům a k firmě.
  2. Sdílíme infor­mace, poskytujeme on-line marketingovou­ podporu. Digitalizujeme realitní proces
  3. Nejkvalitnější vzdělávání v oblasti realit na trhu. RX Akademie
  4. Mentoring – stačí jen chtít, vše ostatní vás naučím.
  5. Časová flexibi­lita. Organizujete si svůj den..

 

Chcete o realitních makléřích RE/MAX Delta vědět více?

Chcete se stát členem naší RE/MAX rodiny? Podívejte se na náš příběh.

RE/MAX

Citát makléře

„Když mě Tomáš Frýdek oslovil, jestli s ním chci pracovat v RE/MAXu, pracovala jsem v malé “garážové” realitce. Nevěřila jsem tomu, že může být tak velký rozdíl v zázemí a poskytovaných službách pro makléře mezi malou realitní kanceláří a RE/MAXEM. S odstupem času své rozhodnutí pracovat pro RE/MAX hodnotím jako své velké vítězství.”

Zdeňka Krátká, certi­fikovaná realitní makléřka, spolumajitelka společnosti RE/MAX Delta

To nejdůležitější o RE/MAX Delta

 

Význam slova úspěch podtrhuje silná značka, kterou RE/MAX bezpochyby je, komplexnost služeb a podpory, skvělé vzdělávací zázemí, inovace a dynamika s jakou si naše pobočky budují zázemí na českém trhu.
Nejdůležitější součástí naší společnosti jsou lidé. Jsou jimi naši realitní makléři RE/MAX Delta, poskytující prvotřídní servis a služby.  Jsme si vědomi, že pro zákazníka je právě 100% profesionalita a kvalita poskytovaných služeb naplněním jejich očekávání. Klienti hledají v realitní kanceláři a v realitním makléři především průvodce, který zná problematiku realitního obchodu. 
Dokážeme se vcítit do potřeb klientů, být dobrým rádcem. Snažíme se být výjimeční a pomáhat. Našim zákazníkům se snažíme ukázat, že skutečně (umíme pracovat s nemovitostí v jejich prospěch. Našim cílem je vytvářet opravdová partnerství.

Reality jsou náš cíl. Znamenají komplexní rozsah služeb. potřebují dávku odvahy naučit se vše, co dělá z realitního makléře výjimečného obchodníka. 

Vzdělání a profesionální přís­tup nás odlišuje od konkurence. RE/MAX je jiný. Vychováváme výjimečné makléře s výjimečnými výsledky.

Majitel pobočky RE/MAX Delta Břeclav, Ing. Tomáš Frýdek, je současně vlastníkem dalších úspěšných poboček Brno, Sl­avkov u BrnaKyjov a Ho­donín

 

  • RE/MAX Delta, Břeclav
  • RE/MAX Delta, Břeclav
  • RE/MAX Delta, Břeclav
  • RE/MAX Delta, Břeclav

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.