RE/MAX Cool

RE/MAX Cool, Praha 4
Roztylské náměstí 393/35
141 00 Praha 4
Tel: 420 272 652 638
http://www.karieracool.cz

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

1. jsme menší rodinná kancelář otevřená od r. 2009, žádný anonymní openspace
2. bezproblémové parkování přímo u kanceláře a krásný výhled na úžasné Roztylské náměstí z našeho balkonu (koutek pro makléře kuřáky)
3. majitelé s dlouholetou realitní praxí, ochotou a chutí Vám maximálně pomoci při Vašem startu v realitách
4. naši makléři se umísťují pravidelně v žebříčku TOP 250 makléřů a jsou fajn kolegové

RE/MAX

Citát makléře

„Po dvaceti letech v domácnosti jsem hledala nějaké uplatnění. Na práci realitní makléřky mě baví úplně všechno. Poznávám zajímavé lidi, dostanu se na zajímavá místa, každý den je jiný, vynaložené úsilí se mi vrací ve finančním ohodnocení. A kancelář RE/MAX Cool a její majitelé? Jsem v této kanceláři již skoro 8 let a byla a je to pro mě nejlepší volba po předchozích zkušenostech ve dvou jiných realitních kancelářích. ”

Jarmila Václavová, certifikovaná realitní makléřka.

To nejdůležitější o RE/MAX Cool, Praha 4

Nejdůležitější faktorem v každé společnosti jsou lidé. Jsou to naši milí klienti, kteří nám svoji spokojenost potvrzují krásným hodnocením a také naši milí kolegové realitní makléři, kteří poskytují perfektní služby a jsou skvělý tým. Všude slyšíme, že vše je o lidech, vzájemných vztazích, o osobním přístupu. U nás se snažíme, aby to tak opravdu bylo. Potřebujete změnu v pracovní sféře a už nechcete být zaměstnancem? Chcete podnikat a přitom využít profesní zázemí, pomoc a podporu? Rozhodovat o svém pracovním čase, aktivitách, o délce dovolené a o výši vydělaných finančních prostředků? Těšit se do kanceláře na kolegy a být bez stresu z náladových šéfů? Zastavte se u nás, u skvělé kávy vše probereme.

  • RE/MAX Cool, Praha 4
  • RE/MAX Cool, Praha 4
  • RE/MAX Cool, Praha 4
  • RE/MAX Cool, Praha 4

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.