RE/MAX Delta 2, Břeclav

RE/MAX Delta 2, Břeclav
Jana Palacha 121/8
690 02 Břeclav
Tel: 420 607 449 860
http://www.remaxdelta.cz

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

1. Kanceláře vždy v centru města s možností parkování
2. Kolegové 100% profesionálové s nadstandartní produkcí, makléř roku v regionu Morava
3. Sdílení informací a marketingová podpora
4. Vzdělávání makléřů v RE/MAX Akademii, mentoring v kanceláři, nejúspěšnější vzdělávací programy Power start a Realitní profesionál, podpora světového realitního kouče Toma Frerryho

RE/MAX

Citát makléře

„Když mě Tomáš Frýdek oslovil, jestli s ním chci pracovat v RE/MAXu, měla jsem zkušenosti v malé “garážové” realitce. Nevěřila jsem, že může být tak velký rozdíl v zázemí a poskytovaných službách pro makléře. S odstupem času své rozhodnutí pracovat pro RE/MAX hodnotím jako své velké vítězství.”

Zdeňka Krátká, certifikovaná realitní makléřka

To nejdůležitější o RE/MAX Delta 2, Břeclav

Nejdůležitější součástí naší společnosti jsou lidé. Na jedné straně to jsou klienti pro které vytváříme prvotřídní servis, na straně druhé pak naši realitní makléři, kteří tyto služby poskytují. V oblasti služeb je pro zákazníka nejdůležitější a takřka jedinou hodnotou kvalita poskytnutých služeb. Naši klienti hledají v realitním makléři bezpečný ostrov, průvodce, který zná problematiku realitního obchodu. Dokáže se vcítit do potřeb klientů.

Reality jsou komplexní rozsah služeb – potřebují notnou dávku odvahy naučit se vše, co dělá z realitního makléře vyjímečného obchodníka.

Vzdělání a profesionální přístup to je to co nás odděluje od konkurence. RE/MAX je jiný. Má vyjímečné makléře a vyjímečné výsledky.

Majitel pobočky RE/MAX Delta2 Břeclav Tomáš Frýdek je současně vlastníkem dalších poboček RE/MAX v Hodoníně a Slavkově u Brna.

  • RE/MAX Delta 2, Břeclav
  • RE/MAX Delta 2, Břeclav
  • RE/MAX Delta 2, Břeclav
  • RE/MAX Delta 2, Břeclav

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme - na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.