RE/MAX Delta, Brno

RE/MAX Delta, Brno
Panská 397/2
69200 Brno
Tel: +420 607 449 860
https://www.remaxdelta.cz

5 důvodů, proč se stát makléřem u nás v RE/MAX Delta Brno 

  1. Jsme 100% profesionálové na Moravě. Jsme poctiví a loajální k našim klientům a k firmě.
  2. Sdílíme infor­mace, poskytujeme on-line marketingovou­ podporu. Digitalizujeme realitní proces
  3. Nejkvalitnější vzdělávání v oblasti realit na trhu. RX Akademie
  4. Mentoring – stačí jen chtít, vše ostatní vás naučím.
  5. Časová flexibi­lita. Organizujete si svůj den..

Chcete o realitních makléřích RE/MAX Delta vědět více?

Chcete se stát členem naší RE/MAX rodiny? Podívejte se na náš příběh.

RE/MAX

Citát makléře

„Mou největší vášní jsou nemovitosti a golf. Golf je sport pravidel a gentlemanů se správným charakterem. Stejná kritéria jsou důležitá i v oblasti prodeje nemovitostí. Proto služby poskytuji v té nejvyšší kvalitě, jakou bych očekával já sám, jako klient. Rád pomáhám lidem a služby jsou skutečně celý můj život. Moje motto: „Hrát čestně, i když se nikdo nedívá.“

Hodnoty, které vyznávám já i moji kolegové, jsou: „spolehlivost, odpovědnost, a férovost“. 

Ing Tomáš Frýdek, certi­fikovaný realitní makléř, manažer a majitel společnosti RE/MAX Delta

To nejdůležitější o RE/MAX Delta, Brno 

Význam slova úspěch podtrhuje silná značka, kterou RE/MAX bezpochyby je, komplexnost služeb a podpory, skvělé vzdělávací zázemí, inovace a dynamika s jakou si naše pobočky budují zázemí na českém trhu.
Nejdůležitější součástí naší společnosti jsou lidé. Jsou jimi naši realitní makléři RE/MAX Delta, poskytující prvotřídní servis a služby.  Jsme si vědomi, že pro zákazníka je právě 100% profesionalita a kvalita poskytovaných služeb naplněním jejich očekávání. Klienti hledají v realitní kanceláři a v realitním makléři především průvodce, který zná problematiku realitního obchodu. 
Dokážeme se vcítit do potřeb klientů, být dobrým rádcem. Snažíme se být výjimeční a pomáhat. Našim zákazníkům se snažíme ukázat, že skutečně (umíme pracovat s nemovitostí v jejich prospěch. Našim cílem je vytvářet opravdová partnerství.

Reality jsou náš cíl. Znamenají komplexní rozsah služeb. potřebují dávku odvahy naučit se vše, co dělá z realitního makléře výjimečného obchodníka. 

Vzdělání a profesionální přís­tup nás odlišuje od konkurence. RE/MAX je jiný. Vychováváme výjimečné makléře s výjimečnými výsledky.

Majitel pobočky RE/MAX Delta Brno, Ing. Tomáš Frýdek, je současně vlastníkem dalších úspěšných poboček Břeclav, Slavkov u Brna, Kyjov a Hodonín.

  • RE/MAX Delta, Brno
  • RE/MAX Delta, Brno
  • RE/MAX Delta, Brno
  • RE/MAX Delta, Brno

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.