RE/MAX Dynamic, České Budějovice

RE/MAX Dynamic, České Budějovice
Kanovnická 75/4
370 01 České Budějovice
Tel: 420 725 910 910
https://www.remaxbudejovice.cz

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

  1. Reprezentativní prostory v centru města
  2. Skvělý kolektiv 100 % profesionálů
  3. Vysoký kredit kanceláře díky dlouhodobě kvalitnímu servisu a férovému jednání
  4. Zaškolení a předání zkušeností novým makléřům s následným neustálým vzděláváním

Videoprezentace naší kanceláře: https://www.youtube.com/watch…

RE/MAX

Citát makléřky

„Než jsem před devíti lety přišla do RE/MAX Dynamic, pracovala jsem mnoho let v malé regionální realitní kanceláři, ale až tímto krokem dostala má práce jiný impuls a směr. Stabilní a silné zázemí společnosti, propracovaný systém ve spolupráci a vzdělávání, ale také skvělý kolektiv v čele s vedením právě naší kanceláře, to vše mělo nemalý vliv zejména na kvalitu mé práce a s tím spojené profesní výsledky. Dnes jsem přesvědčená, že přechod do RE/MAX Dynamic bylo skvělé rozhodnutí. ”

Iva Lexová, certifikovaná makléřka

To nejdůležitější o RE/MAX Dynamic, České Budějovice

Nevyhovuje vám klasické zaměstnání? Rádi byste zkusili nezávislost, ale bojíte se neúspěchu? Zkuste RE/MAX Dynamic Pomůžeme Vám plně rozvinout vaše podnikatelské nadání. S RE/MAX Dynamic pracujete pro sebe, ne však sami. Víme, co je třeba udělat, abyste byli úspěšní. Jedinou podmínkou je vaše chuť pracovat. V naší kanceláři dostanete prostor pro růst, který není ničím omezen. RE/MAX Dynamic je domov pro ty nejlepší z nejlepších. V současné době poskytujeme ten nejkvalitnější servis na trhu prostřednictvím profesionálních certifikovaných makléřů, hypotéčního poradce, advokáta a daňového poradce. Víme, že úspěch není zadarmo a proto neustále pracujeme na zlepšování servisu, rozšiřování služeb a vlastním vzdělávání. V naší kanceláři rozhodně neplatí, že peníze jsou až v první řadě. Tam vždy je a bude kvalitní realitní servis a spokojenost našich klientů.

  • RE/MAX Dynamic, České Budějovice
  • RE/MAX Dynamic, České Budějovice
  • RE/MAX Dynamic, České Budějovice
  • RE/MAX Dynamic, České Budějovice

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.