RE/MAX Harmony, Praha 4

RE/MAX Harmony, Praha 4
Na Pankráci 808/20
140 00 Praha 4
Tel: 420 241 410 140
http://www.realityharmony.cz

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

1. Profesionální a harmonické pracovní prostředí a atmosféra sdílení, spolupráce a fair-play.
2. Více než 10 let zkušeností, stabilní tým vzdělaných, zkušených a certifikovaných makléřů a zaměstnanců zajišťujících podporu.
3. Reprezentativní obchodní prostory na dobré adrese trvale přes 10 let.
4. Nadstandardní marketingová podpora (silná mezinárodní značka, známost kanceláře obyvateli Prahy 4, příprava, administrace a zajištění marketingových aktivit a materiálů aj.), zaškolení a následné vzdělávání.

RE/MAX

Citát makléře

„Po třech letech spolupráce s kanceláří RE/MAX Harmony jsem si jista, že jsem udělala velmi dobré rozhodnutí. Mám potřebnou flexibilitu, která je pro mne nutností, protože se starám o dvě malé dcery a domácnost, a nyní již poměrně významně přispívám i finančně do rodinného rozpočtu. Především dělám něco, co mě baví, co pomáhá ostatním, a navíc v týmu skvělých kolegů, od kterých se hodně naučím a s kterými si užiju i dost legrace a zábavy.”

Ing. Kamila Pavlištová, certifikovaná realitní makléřka

To nejdůležitější o RE/MAX Harmony, Praha 4

Síla značky RE/MAX na světové, evropské a české úrovni a díky více než 10ti letému působení i na Praze 4, dává makléřům bezkonkurenční výhodu při získávání zakázek. Odbornost a zkušenosti jsou díky sdílení v rámci sítě a dlouholetým zkušenostem členů týmu RE/MAX Harmony na vysoké úrovni a jsou cenným zdrojem pro každého nového kolegu.

Kancelář sídlí na výborné adrese poblíž Kongresového centra a skýtá reprezentativní zázemí na ploše 120 m2 s přímým vstupem z ulice a velkými výlohami pro prezentaci nabídek nemovitostí.

Propracovaný systém dělení provize umožňuje opravdu nadstandardní výdělky.

  • RE/MAX Harmony, Praha 4
  • RE/MAX Harmony, Praha 4
  • RE/MAX Harmony, Praha 4
  • RE/MAX Harmony, Praha 4

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.