RE/MAX Power

RE/MAX Power, Dobříš
Komenského náměstí 1725
263 01 Dobříš
Tel: 318 596 003
https://www.dobris-nemovitosti.cz/prace-realitni-makler/

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

1) jsme skvělá parta, sídlíme v centru Dobříše a Sedlčan, a svou práci děláme čestně a s maximálním nasazením. Právě proto nás mají naši klienti rádi, vracejí se k nám, anebo nás doporučují dále.

2) naše práce je spíše poslání, jež dává našim životům smysl, Pomáháme našim klientům plnit jejich sny, ať už se jedná o pomoc při hledání nového domova nebo třeba komerčního objektu

3) není potřeba předchozí praxe, jen nadšení pracovat, vše ostatní vás naučí naše výborná mentorka a RX Akademie

4) Naši makléři RE/MAX Power nemají pevnou pracovní dobu. Schůzky, nutnou administrativu a ostatní práci si plánují sami. Stíhají tak nejen svou práci, ale také školu, dopolední výběh se psem do lesa anebo vyzvedávat děti z družiny.

RE/MAX

Proč jsem šel do RE/MAXu Power?

To nejdůležitější o RE/MAX Power

Vašimi průvodci na cestě za vysněným bydlením jsme už více než 10 let. První klienty přivítala dobříšská pobočka v roce 2008, kdy ji založili Jirka a Dan. Brzy se k nim začali přidávat další makléři. O rok později se tým rozrostl i o Evu, která zprvu pracovala pouze jako realitní makléřka, později své zkušenosti zúročila jako mentorka a ředitelka kanceláře na Dobříši. V roce 2019 se stala majitelkou pobočky.

Dobříši nám záleží na dokonalém servisu pro klienty. Usilujeme o to, abychom byli vaším partnerem na realitním trhu a pomohli vám při jakékoliv transakci. Makléři prochází náročným školením a neustále si doplňují vzdělání a odbornost, aby vám dokázali poradit v každé situaci. Záleží nám na kvalitní prezentaci nemovitostí, staráme se o efektivní inzerci, správné ocenění, aktivně hledáme kupce i prodávající. Posloucháme vaše přání a pečujeme o vaši spokojenost.

 

  • RE/MAX Power, Dobříš
  • RE/MAX Power, Dobříš
  • RE/MAX Power, Dobříš
  • RE/MAX Power, Dobříš

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.