RE/MAX Pro, Brno

RE/MAX Pro, Brno
Blatného 3
616 00 Brno
Tel: 420 732 299 929
http://www.remaxpro.cz

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

 1. Jsme nejlepší realitní kancelář RE/MAX na Moravě za rok 2013, 2014, 2015 a 2017 a na Jižní Moravě za rok 2016.

 2. Zákazníci u nás zůstávají a doporučují nás. Klienti hodnotí náš servis 9,86 body z 10. Naše práce stojí na důvěře a kvalitě služeb.  

 3. Nabízíme nejlepší finanční ohodnocení v oboru. Získáte 60 až 90% provize.

 Nabízíme nejlepší vzdělávání a nejmodernější technologie v odvětví na Moravě, což jsou všechno důležité faktory pro váš růst v realitách.

RE/MAX

Proč jsem šel do RE/MAXu Pro?

Vybral jsem si je. Skutečně, po zaměstnaneckém poměru v korporaci jsem se chtěl postavit na vlastní nohy a podnikat. Reality mne zajímaly vždycky, v tom jsem měl jasno, ale nabídky realitních kanceláří a způsob, jakým provozují svou činnost, mi byl velkou neznámou. Musel jsem si tedy udělat důkladný průzkum. V podstatě něco jako “konkurz na realitku”. A čím jsem tu déle, tím spokojenější jsem se svou volbou. Podpora, prostor k seberealizaci, možnost obrátit se na vedení kanceláře nebo na kolegy s prosbou o radu i ve večerních hodinách či o víkendech je samozřejmostí.

Jaroslav Pípa, certifikovaný realitní makléř

Pro koho chci pracovat? A proč?

Chci pracovat pro smysluplnou společnost, pod kterou budu mít možnost se rozvíjet.  RE/MAX Pro jsem si zvolil jako nejlepší RE/MAX kancelář na Moravě.

Petr Kormunda, realitní makléř

Co rozhodlo, že chci do RE/MAX Pro?

Při rozhodování se o svém dalším směřování jsem velmi brzy zjistil, že bych svou budoucnost rád spojil s realitní sítí RE/MAX. Detailně jsem si porovnal možnosti, kterými jednotlivé realitní kanceláře disponují, a zvolil si právě RE/MAX Pro.

Roman Hančl, realitní makléř

To nejdůležitější o RE/MAX PRO, Brno

Vzdělávání makléřů s cílem maximálně a eticky uspokojit potřebu klienta. Osobní rozvoj je v naší kanceláři téměř hmatatelný. Výsledky makléřů jsou nadstandardní a jejich hodnocení spokojenými klienty se blíží desítce z deseti. S tím souvisí velmi příjemné finanční ohodnocení makléřů.

 Kancelář RE/MAX Pro v Brně dlouhodobě patří mezi nejúspěšnější kanceláře v České republice. Šest let dosahujeme pozici absolutní jedničky na Moravě. Jsme nepřetržitým nositelem ocenění TOP kvality Kancelář, hodnotící kvalitu služeb poskytovaných makléři kanceláře. Dynamicky rosteme již více, než 10 let.

 A máme rádi lidi ;)

  • RE/MAX Pro, Brno
  • RE/MAX Pro, Brno
  • RE/MAX Pro, Brno
  • RE/MAX Pro, Brno

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.