RE/MAX Pro, Brno

RE/MAX Pro
Blatného 3
616 00 Brno
Tel: 420 732 299 929
http://www.remaxpro.cz

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

1. Jsme nejlepší realitní kancelář RE/MAX na Moravě za rok 2013, 2014, 2015, 2017 a 2018 a na Jižní Moravě za rok 2016.

2. Naši zákazníci s námi navazují dlouhodobou spolupráci a doporučují nás svým nejbližším, přátelům a známým. Je to proto, že naše práce stojí na důvěře a kvalitě služeb.

3. Našim makléřům nabízíme nejvyšší finanční ohodnocení v oboru. Získáte tak 60 až 90% provize.

4. Nabízíme kvalitní vzdělávání a nejmodernější technologie v odvětví na Moravě, což jsou všechno důležité faktory pro váš růst v realitách.

RE/MAX

Proč jsem šel do RE/MAXu Pro?

Vybral jsem si je. Skutečně, po zaměstnaneckém poměru v korporaci jsem se chtěl postavit na vlastní nohy a podnikat. Reality mne zajímaly vždycky, v tom jsem měl jasno, ale nabídky realitních kanceláří a způsob, jakým provozují svou činnost, mi byl velkou neznámou. Musel jsem si tedy udělat důkladný průzkum. V podstatě něco jako “konkurz na realitku”. A čím jsem tu déle, tím spokojenější jsem se svou volbou. Podpora, prostor k seberealizaci, možnost obrátit se na vedení kanceláře nebo na kolegy s prosbou o radu i ve večerních hodinách či o víkendech je samozřejmostí.

Jaroslav Pípa, certifikovaný realitní makléř

 

Co rozhodlo, že chci do RE/MAX Pro?

Při rozhodování se o svém dalším směřování jsem velmi brzy zjistil, že bych svou budoucnost rád spojil s realitní sítí RE/MAX. Detailně jsem si porovnal možnosti, kterými jednotlivé realitní kanceláře disponují, a zvolil si právě RE/MAX Pro.

Roman Hančl, certifikovaný realitní makléř

 

Jak hodnotím RE/MAX Pro po pár měsících spolupráce?

V RE/MAX Pro předčilo mé očekávání, je tu kvalitní kolektiv lidí, kde si  pomáháme, diskutujeme o prodejních případech a sdílíme zkušenosti. Když potřebuji poradit s pracovní záležitostí nebo IT podporou, jsou tu lidi na svém místě, kteří se snaží maximálně vyhovět, ať už ze strany kolegů nebo mentorů. 

Kancelář mi přináší obrovskou podporu a velkou motivaci se dále nejen osobně rozvíjet.

Musím říct, že se vždy na školení a porady těším. Služebně starší kolegové jsou pro mne velkou motivací a inspirací. Jsem ráda, že se mohu učit od nejlepších a být součástí této kanceláře.

Kancelář RE/MAX Pro určitě doporučuji všem, co přemýšlí o vstupu do realitní branže, protože jsou tu všichni zapálení pro jednu věc – být co nejlepším makléřem, poskytovat co nejkvalitnější služby, odvádět co nejlepší práci a být za ni také adekvátně odměněn. Je to kancelář, kde vládne pohoda a přátelská atmosféra. Člověk je rád součástí celku, kde se cítí dobře, vše funguje, jak má a kde jsou nastaveny jasné hodnoty a pravidla.

Kateřina Osičková, certifikovaný realitní makléř

 

To nejdůležitější o RE/MAX PRO, Brno

U nás se věnujeme dvěma kategoriím zákazníků. Na jedné straně jsou to zákazníci, kterým nabízíme naši pomoc a plnou podporu při řešení potřeb související s realitami.

 Naše obchodní vztahy jsou založeny na férovosti, rychlosti, naplnění potřeb klienta a neodmyslitelným standardem je tak pro nás spokojený klient.

 Abychom toho docílili, je na straně druhé naším neméně důležitým zákazníkem makléř.

 Logickou samozřejmostí je proto dlouhodobá podpora v oblasti kvalitního vzdělávání, technické zázemí, nadstandardní ohodnocení a to vše okořeněno příjemným a přátelským prostředím. Podnikání u nás není jen o práci, ale i o času stráveném zábavou s kolegy.

 

  • RE/MAX Pro
  • RE/MAX Pro
  • RE/MAX Pro
  • RE/MAX Pro

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.