RE/MAX Profil

RE/MAX Profil
Vodňanská 36
383 01 Prachatice
Tel: 420 388 320 670

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

  1. jsme středně velká kancelář, která staví na principech rodinného zázemí
  2. vzájemná pomoc a důvěra je pro nás samozřejmostí
  3. preferujeme osobní přístup ke každému makléři
  4. jsme úspěšná a stále rostoucí kancelář
RE/MAX

Proč jsem v REMAX Profil?

Jsem rád, že jsem se před osmi lety rozhodl pro RE/MAX. V té době jsem chtěl využít dvacetileté práce se zákazníky, stavebních znalostí při stavbě šumavské chalupy vlastníma rukama, zkušeností v podnikání v oblasti ubytovacích služeb na Šumavě, ze spolupráce na tvorbě jednoho oblíbeného webu o Šumavě a také z mého koníčku fotografování.  O reality jsem se dost zajímal a z uvažovaných dvou variant jsem tehdy zvolil RE/MAX.

Koncept RE/MAX má spoustu výhod, obzvlášť oceňuji, že jsme informováni o všech novinkách v oboru, ať už se týkají oblasti práva, financí, daní nebo záležitostí spojených s realitami. Velkou výhodou je také výborné povědomí veřejnosti o značce RE/MAX, což velice usnadňuje jednání s klienty.

Obzvlášť jsem rád, že jsem domluvil na spolupráci právě s majitelem prachatické kanceláře RE/MAX Profil. Po osmi letech nic neměním na přesvědčení, že volba byla správná. Spíše naopak, čím dále více se v tom utvrzuji.  Je radost pracovat v přátelské atmosféře, můžeme společně probrat každý obchodní případ, spolupracujeme s kvalitními advokáty a dalšími odborníky. Což je i vidět na celkových počtech prodaných nemovitostí.

Vždycky mi udělá radost, když je klient spokojený a děkuje za pomoc při prodeji chalupy, domu, penzionu či pozemku. Je to závazek, abychom se spolu s kolegy i nadále snažili, aby se na nás opět s důvěrou obrátili, a ti, kteří potřebují řešit své starosti s realitami na Šumavě, Pošumaví i jižních Čechách a vybrali si nás jako realitní partnery, byli stejně spokojeni jako naši dosavadní klienti.

Josef Rychtář, certifikovaný realitní makléř

To nejdůležitější o RE/MAX Profil, Prachatice

 Abychom měli spokojené klienty, kteří se k nám budou opakovaně vracet, musíme mít spokojené makléře, kteří budou moct být hrdi na to, že spojili své jméno a svůj business se značkou RE/MAX.

 

  • RE/MAX Profil
  • RE/MAX Profil
  • RE/MAX Profil
  • RE/MAX Profil

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.