RE/MAX Search

RE/MAX Search
Na Bělidle 309/31
150 00 Praha 5
Tel: 420 734 526 176
https://www.remax-search.cz/spoluprace.html

PROČ ZAČÍT SPOLUPRACOVAT S NÁMI V RE/MAX Search?

1. Pro nás jste ta nejdůležitější osoba – společně s ostatními úspěšnými makléři v našem týmu nám pomáháte tvořit firemní  strategii.

2. Proto chceme, abyste měli vlastní názor a uměli ho s námi sdílet – nejen na našich pravidelných měsíčních setkáních.

3. My víme, že Vy patříte mezi nás. Makléřům dodáváme bezkonkurenčně nejlepší administrativní podporu. Víme, že také patříte mezi nás. Teď už to víte také – tak co s tím uděláte?

4. Umíte si představit klidné zázemí bez stresu přímo na pražském Andělu? Určitě ho oceníte stejně jako naši makléři.

5. Nebaví Vás papírování? U nás se mu věnujete minimálně. Místo toho trávíte svůj čas s klienty a potencionálními klienty. To není utopie – to je RE/MAX Search.

6. Záda Vám neustále kryje náš velký tým specialistů – od právní a finanční podpory, přes fotografie, video a homestaging až po malování interiéru.

7. Troufáme si říci, že v realitní branži není situace, kterou bychom už někdy nezažili. Takže Vás nenecháme se v takových případech „vykoupat“ – naopak – poradíme, kudy vede ta správná cesta.

8. Komunikujeme narovinu. Nebuďte proto překvapeni tím, že Vás upozorníme na možné slepé uličky a potenciálně nebezpečné směry.

9. Mimochodem, zmiňovali jsme už, že dodáváme ty nejlepší služby (dle slov našich makléřů) makléřům v České republice?

10. Ještě trochu matematiky – co je více? 3 až 5 měsíčních realizací v jiných realitních kancelářích nebo uskutečnitelných 5 až 10 realizací měsíčně v RE/MAX Search?

11. Máme jasnou vizi – poskytovat to nejlepší zájemí pro ty nejlepší makléře v České republice. Nekompromisně. Přidejte se k nám.

RE/MAX

S KÝM NA KAFE?

Nasadili jsme Vám brouka do hlavy? Ano?
Přesně to jsme chtěli.
Chcete vědět více? Máte konkrétní dotaz?

Vyberte si jednoho z našich makléřů
a domluvte si s ním kafe.
Váš telefonát nebo e-mail očekávají Honza,
Iveta, Ota, Martin, Rendy.

„Práce makléře v RE/MAXu mi dala flexibilitu přizpůsobit si čas potřebám jak byznysu, tak mé rodiny. Vybíral jsem si kancelář podle místa bydliště a dnes vím, že RE/MAX Search byla nejlepší možná volba. Před mou kariérou makléře jsme měli 15 let staré auto a možnost, že budu rodinu vozit v novém a bezpečném autě, byla v nedohlednu. Přesně po roce a měsíci v RE/MAXu jsem si převzal novou Octavii. Jsem rád, že manželka může být doma s mladším synem, že nemusíme dávat malého do jeslí, abychom měli ještě druhý příjem. V RE/MAXu vydělávám za dva až tři a ještě jsem rodině nablízku, když je to potřeba.”

Mgr. Martin Prokeš

www.martin-prokes.cz

 

„Byla to tak trochu náhoda, že jsem si před nástupem na vysokou školu vybral jako smysluplnější brigádu zrovna práci v realitní kanceláři. Záhy se však ukázalo, že tahle zajímavá práce, která nezná stereotyp, mě naplňuje daleko více, než studium. Nyní po pěti letech, kdy jsem se vypracoval mezi top 5% makléřů v celém RE/MAX Česká Republika, mohu s čistým svědomím říct, že se mé rozhodnutí vyplatilo. Přijďte k nám a nechte se inspirovat mou prací. ”

Jan Fleischner

www.jan-fleischner.cz

 

 

„Během 16-ti let, co se věnuji realitám, vím, že makléř potřebuje skvělé zázemí a určitou volnost. Nesmí cítit tlak, ale naopak, podporu pro svoji práci. To je přesně to, co v RE/MAX funguje. Zároveň je tu možnost osobního růstu a skvělá spolupráce s odborníky. Majitelé kanceláře RE/MAX Search byli v minulosti mými klienty, celých šest let jsem s nimi byla ve spojení a věděla jsem, že pokud nastane situace, kdy bude změna zázemí realitní kanceláře nutností, bude RE/MAX Search první, o které bych uvažovala. Nakonec jsem tady a jsem opravdu ráda. ”

Ing. Iveta Smetanová

www.iveta-smetanova.cz

 

„Svoji práci beru velmi zodpovědně, zároveň mě baví a stala se mým koníčkem. Po ukončení spolupráce s realitní kanceláří, kde jsem působil 17 let, jsem hledal kancelář, která by mi byla oporou. Komunikoval jsem s lidmi, kterým věřím, a nakonec se rozhodl pro RE/MAX. Věřím, že je nejkvalitnější na trhu. Po setkání s majiteli RE/MAX Search a referencemi od lidí, kteří jsou pro mě velmi důležití, bylo rozhodnutí jednoduché. ”

 Otakar Schuma

www.otakar-schuma.cz

 

„Práce musí člověka i bavit, a to se mi podařilo, jelikož mé koníčky úzce souvisí s nemovitostmi. Ve volném čase spravuji web prazdnedomy.cz zaměřený na dokumentaci dlouhodobě prázdných domů, s kamarády pořádáme vlastivědné vycházky po Praze a seznamujeme ostatní s historií jednotlivých domů, kterou zjišťuji i během své práce na pozici realitního makléře. Je to skutečně různorodá práce, během které poznáte celou řadu zajímavých lidí, kteří jsou pro vás další inspirací a motorem, viz i moji kolegové na této stránce. ”

 

Bc. Radomír Kočí, DiS.

www.radomirkoci.cz

 

„Jsem realitní makléřkou a zároveň hypoteční poradkyní RX finance, a to pro celou naši kancelář RE/MAX Search. Propojení těchto dvou úzce souvisejících praxí vnímám velmi kladně. Ráda se seznamuji s novými lidmi, jsem komunikativní, empatická, ráda pomáhám ostatním. Je pro mě důležité, aby se se mnou klient cítil uvolněně a neměl strach ze spolupráce. Hodně svého času trávím sebevzděláním, čtením odborných článků, profesními kurzy a jízdou na kole. Na kole se vždy dokážu perfektně odreagovat a zároveň se dívám po nemovitostech, které bych mohla využít do nabídky pro své klienty.”

Martina Šťastná

 

„Nemovitosti jsou mým koníčkem. Jsem přesvědčen, že práce realitního makléře je poslání, při kterém můžeme pozitivně ovlivnit životy lidí a učinit je šťastnými v jedné ze základních lidských potřeb. Po dvanácti letech podnikání ve výrobním průmyslu, jsem začal pracovat ve finančnictví. Za svou letitou praxi jsem pomohl získat svým klientům finanční prostředky na jejich bydlení za více jak miliardu korun. Zároveň jsem před patnácti lety založil s kolegou vlastní malou realitní kancelář. Postupem času jsem dospěl k názoru, že pokud chci pro své klienty to nejlepší, tak musím patřit k těm nejlepším. Proto jsem se stal součástí RE/MAX Search.”

Rudolf Vaněk

 

To nejdůležitější o RE/MAX Search, Praha 5 – Smíchov

O realitní síti RE/MAX je všeobecně známo, že poskytuje svým klientům nadstandardní služby. Naše kancelář poskytuje nadstandardní služby nejen klientům, ale také našim makléřům.

Naši makléři jsou nejdůležitější LIDÉ v kanceláři, společně vytváříme strategii, marketing, nové služby. Naši klienti u nás naleznou individuální přístup, společné hledání jejich potřeb, klidnou a hladkou cestu při realizaci jejich snu o bydlení.

Přijďte i Vy mezi úspěšné makléře, přijďte k nám!

  • RE/MAX Search
  • RE/MAX Search
  • RE/MAX Search
  • RE/MAX Search

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.