RE/MAX Search

RE/MAX Search
Na Bělidle 309/31
150 00 Praha 5
Tel: +420 734 526 176
https://www.remax-search.cz/spoluprace.html

Jsme tým smíchovských realitních makléřů, který již dvanáctým rokem plní klientům sny o jejich bydlení. S námi mají jistotu v bezpečnosti a hladkém průběhu při prodeji či nákupu nemovitostí. Naší prioritou je maximální kvalita práce makléřů pro naše klienty!

Proč začít spolupracovat právě s námi?

● Každý kolega je pro nás důležitou osobou – společně s ostatními úspěšnými makléři v našem týmu nám pomáhá růst a tvořit firemní strategii.

● V každém podporujeme vlastní názor a chceme, ať ho s námi sdílí nejenom na našich pravidelných setkáních.

● Makléřům dodáváme bezkonkurenční administrativní podporu a víme, že si ji zaslouží.

● Máme klidné, příjemné a přátelské pracovní zázemí přímo na pražském Andělu.

● Spolupracujeme se zkušenými specialisty – právní a finanční podpora, fotografie, video, homestaging, natáčení dronem, malování interiéru aj.

● V realitní branži už není situace, kterou bychom někdy nezažili. Rádi poradíme, kudy vede ta správná cesta. Komunikujeme narovinu. Máme propracovaný systém vzdělávání.

● Dodáváme nejlepší služby makléřům. Máme jasnou vizi – poskytovat to nejlepší zázemí pro nejlepší makléře v České republice.

RE/MAX

„Byla to tak trochu náhoda, že jsem si před nástupem na vysokou školu vybral jako smysluplnější brigádu zrovna práci v realitní kanceláři. Záhy se však ukázalo, že tahle zajímavá práce, která nezná stereotyp, mě naplňuje daleko více, než studium. Po pěti letech, kdy jsem se vypracoval mezi top 5% makléřů v celém RE/MAX Česká Republika, jsem mohl s čistým svědomím říct, že se mé rozhodnutí vyplatilo. Přijďte k nám a nechte se inspirovat mou prací. ”

Jan Fleischner

 

Další příběhy našich makléřů zde

 

To nejdůležitější o RE/MAX Search, Praha 5 – Smíchov

O realitní síti RE/MAX je všeobecně známo, že poskytuje svým klientům nadstandardní služby. Naše kancelář poskytuje nadstandardní služby nejen klientům, ale také našim makléřům.

Rozhodněte se pro změnu, přijďte k nám!

  • RE/MAX Search
  • RE/MAX Search
  • RE/MAX Search
  • RE/MAX Search

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.