RE/MAX Delta, Slavkov u Brna

RE/MAX Delta
Husova 61
684 01 Slavkov u Brna
Tel: 420 607 449 860
http://www.remaxdelta.cz/kariera

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

1. Kanceláře vždy v centru města s možností parkování
2. Kolegové 100% profesionálové s nadstandartní produkcí, makléř roku v regionu Morava
3. Sdílení informací a marketingová podpora
4. Vzdělávání makléřů v RE/MAX Akademii, mentoring v kanceláři, nejúspěšnější vzdělávací programy Power start a Realitní profesionál, podpora světového realitního kouče Toma Frerryho

RE/MAX

Citát makléře

„Když mě Tomáš Frýdek oslovil, jestli s ním chci pracovat v RE/MAXu, měla jsem zkušenosti v malé “garážové” realitce. Nevěřila jsem, že může být tak velký rozdíl v zázemí a poskytovaných službách pro makléře. S odstupem času své rozhodnutí pracovat pro RE/MAX hodnotím jako své velké vítězství.”

Zdeňka Krátká, certifikovaná realitní makléřka

O pobočce

Nejdůležitější součástí naší společnosti jsou lidé. Na jedné straně to jsou klienti pro které vytváříme prvotřídní servis, na straně druhé pak naši realitní makléři, kteří tyto služby poskytují. V oblasti služeb je pro zákazníka nejdůležitější a takřka jedinou hodnotou kvalita poskytnutých služeb. Naši klienti hledají v realitním makléři bezpečný ostrov, průvodce, který zná problematiku realitního obchodu. Dokáže se vcítit do potřeb klientů.

Reality jsou komplexní rozsah služeb – potřebují notnou dávku odvahy naučit se vše, co dělá z realitního makléře vyjímečného obchodníka.

Vzdělání a profesionální přístup to je to co nás odděluje od konkurence. RE/MAX je jiný. Má vyjímečné makléře a vyjímečné výsledky.

Majitel pobočky RE/MAX Delta Slavkov u Brna Tomáš Frýdek je současně vlastníkem dalších poboček RE/MAX v Hodoníně a Břeclavi.

  • RE/MAX Delta
  • RE/MAX Delta
  • RE/MAX Delta
  • RE/MAX Delta

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.