RE/MAX Solution, Valašské Meziříčí

RE/MAX Solution, Valašské Meziříčí
Husova 373/29
757 01 Valašské Meziříčí
Tel: 420 608 050 850

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

  1. práce pod značkou renomované realitní společnosti
  2. výrazná prezentace kanceláře a makléřů ve Valašském Meziříčí a okolí
  3. příležitost podílet se na rozvoji silné regionální kanceláře
  4. vzdělávání makléřů, mentoring, Remax akademie, Power start, realitní profesionál, 4 měsíce s makléřem, příručka makléře, osobnostní rozvoj
RE/MAX

Citát makléře

„ Když jsem se rozhodoval, zda spojit své jméno se značkou RE/MAX při budování nové realitní kanceláře ve Valašském Meziříčí, měl jsem samozřejmě spoustu otázek, pochybností a nejasností. Čím více jsem se však seznamoval s vizemi, etikou a způsobem práce u RE/MAXu, tím více jsem se ve svém rozhodnutí utvrzoval. Byla to skvělá volba!. ”

Ing. Karel Krutílek, majitel realitní kanceláře

To nejdůležitější o RE/MAX Solution, Valašské Meziříčí

Chceme pod značkou RE/MAX budovat silnou regionální realitní kancelář, poskytující klientům prvotřídní servis. Vyhlášenou svým profesionálním přístupem, kvalitou, úplností poskytovaných služeb a seriózností. Pro tyto cíle vychováváme i naše realitní makléře. Ti musí být těmi, kteří klienta provedou problematikou celého realitního obchodu. Reality jsou komplexní rozsah služeb – potřebují notnou dávku odvahy naučit se vše, co dělá z realitního makléře výjimečného obchodníka. Vzdělání a profesionální přístup to je to co nás odděluje od konkurence. RE/MAX je jiný. Má vyjímečné makléře a vyjímečné výsledky.

  • RE/MAX Solution, Valašské Meziříčí
  • RE/MAX Solution, Valašské Meziříčí
  • RE/MAX Solution, Valašské Meziříčí
  • RE/MAX Solution, Valašské Meziříčí

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.