RE/MAX Synergy

RE/MAX Synergy
Krupská 30/26
415 01 Teplice
Tel: 420 731 618 492
http://www.remaxsynergy.cz

Vybrali jsme si realitní obor, protože nás baví. Rádi komunikujeme s lidmi a pomáháme v často nelehkých životních situacích. Čím víc nás je, tím víc sdílíme své zkušenosti, nápady, zakázky.

RE/MAX

Kdo jsme?

Úspěšná teplická realitní kancelář RE/MAX Synergy se skvělým týmem a přátelským prostředím, s působností v celém Ústeckém kraji, s podporou největší sítě realitních kanceláří na světě. Naše kancelář je oceněna nejen tuzemskými cenami ale i prestižním oceněním " Hall of Fame" udělované v Las Vegas v USA. Hledáme kolegy do našeho týmu na pozici – REALITNÍ MAKLÉŘ. Vytváříme vhodné prostředí, pro schopné a úspěšné obchodníky. Vytváříme kvalitu a získáváme největší podíl na trhu v Ústeckém kraji v oblasti realit. Jsme realitní kancelář, která má stabilní zázemí v celé síti RE/MAX. O zkušenosti se s Vámi rádi podělíme a ve spojení se školením v naší Akademii se z Vás stane certifikovaný makléř. Časem můžete být skutečnou autoritou v oboru.

  • RE/MAX Synergy
  • RE/MAX Synergy
  • RE/MAX Synergy
  • RE/MAX Synergy

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.