RE/MAX G8 Reality 7 Litoměřice

RE/MAX G8 Reality 7
Novobranská 75/3
412 01 Litoměřice
Tel: 420 608 027 854
http://www.remaxvision.cz

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

  1. Individuální přístup ke každému kolegovi
  2. Stabilní a profesionální tým
  3. Zázemí čtyř kanceláří v Ústeckém kraji a Praze
  4. Začátek Vaší kariéry bude ruku v ruce s mentorkou, která Vás vše naučí
RE/MAX

Citát makléře

„Statistiky říkají, že prací strávíme přes 10 let našeho života. Ten je jen jeden. RE/MAX mé práci dává smysl, poslání a hodnotu. Práce je mým koníčkem a zábavou a přeji každému, aby toto zažil. ”

David Král, certifikovaný realitní makléř.

To nejdůležitější o RE/MAX Vision 2 Litoměřice

Nejdůležitější součástí naší společnosti jsou lidé. Na jedné straně to jsou klienti, pro které vytváříme prvotřídní servis, na straně druhé pak naši realitní makléři, kteří tyto služby poskytují. V oblasti služeb je pro zákazníka nejdůležitější a takřka jedinou hodnotou kvalita poskytnutých služeb. Naši klienti hledají v realitním makléři bezpečný ostrov, průvodce, který zná problematiku realitního obchodu. Dokáže se vcítit do potřeb klientů. Reality jsou komplexní rozsah služeb – potřebují notnou dávku odvahy naučit se vše, co dělá z realitního makléře výjimečného obchodníka. Vzdělání a profesionální přístup to je to co nás odděluje od konkurence. RE/MAX je jiný. Má výjimečné makléře a výjimečné výsledky.

  • RE/MAX G8 Reality 7
  • RE/MAX G8 Reality 7
  • RE/MAX G8 Reality 7
  • RE/MAX G8 Reality 7

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.