RE/MAX West, Jesenice u Prahy

RE/MAX West, Jesenice u Prahy
Jabloňová 1142
252 42 Jesenice u Prahy
Tel: 420 604 801 831

4 důvody, proč se stát makléřem v této pobočce RE/MAX

  1. W = západně od Prahy, je naše prioritní oblast obchodování, ale samozřejmě můžeme i do Prahy a dalšího okolí. Záleží jen na nás co a kde chceme zobchodovat.
  2. E = efektivně vytváříme v kanceláři nejlepší podmínky pro maximální výkony
  3. S = společně klademe důraz na pomoc při vzdělávání nových a rozšiřování znalostí zkušených makléřů, což vede k neobvykle vysokým výdělkům
  4. T= trvale chceme dosáhnout stabilního týmu
RE/MAX

Citát makléře

„ Po vlastní zkušenosti s prodejem a koupí nemovitosti, jsem se rozhodl založit si vlastní realitní kancelář s cílem poskytovat ostatním lidem kvalitní servis, a vrátit tak v povědomí lidí důvěru v řemeslo realitního makléře. S RE/MAX je tato cesta podstatně jednodušší, protože máme stejný cíl. Je radost opřít se o takto silnou značku. ”

František Pilous, ředitel kanceláře a makléř 1.třídy

To nejdůležitější o RE/MAX West, Jesenice u Prahy

Uvědomujeme si, že silná kancelář má být složená z rozdílných typů osobností, různého věku a naturelu. Proto hledáme nejen zkušené, ale i mladé a začínající makléře nebo maminy na MD, kteří jsou schopni a ochotni komunikovat a přijímat i jiné názory. Nakonec se stejně zjistí, že jen dobrá parta může produkovat dobré výsledky, tak proč si vzájemně nepomoci, ať jde o business nebo zábavu… Jestli ještě navíc máte kladný vztah ke zvířatům nebo dokonce koním, můžete u nás svou představu West rozšířit o další směr.

Neustále rosteme a rozšiřujeme svoje zkušenosti. Pojďte společnou budoucnost tvořit s námi.

  • RE/MAX West, Jesenice u Prahy
  • RE/MAX West, Jesenice u Prahy
  • RE/MAX West, Jesenice u Prahy
  • RE/MAX West, Jesenice u Prahy

Pojďme se společně sejít

Chcete zjistit víc? Nechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpátky a společně se domluvíme na termínu společné schůzky třeba nad dobrou kávou. Může to být první krok k úspěšné kariéře.

 

Informace o zpracování osobních údajů

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.