RE/MAX

Hodíte se na práci makléře?

Důležité je chtít!

Není důležité, kolik je vám let, jestli máte diplom z univerzity, či nikoli. Nezáleží ani na tom, kolik máte dětí, zda jste maminka na mateřské, ostřílený manažer, nebo čerstvý absolvent, který hledá první zaměstnání.

Důležité je chtít, to ostatní vás naučíme.

V RE/MAX hledáme ty, kteří se chtějí naučit něco nového, nemají strach z výzev a chtějí růst.

  • Chcete být strůjcem svého osudu?
  • Chcete spravedlivou odměnu za svou práci?
  • Chcete vybudovat dlouhodobý a třeba i rodinný byznys?

Dobrý makléř by měl být komunikativní, přemýšlet v souvislostech a mít rád lidi. Právní minimum, povědomí o zákonitostech realitního trhu i o takzvaných „měkkých” dovednostech získáte díky RE/MAX Akademii.

Váháte? Není důvod. Pět příběhů našich úspěšných makléřů a makléřek vás přesvědčí, že skvělým a úspěšným makléřem se může stát každý. Důležité je chtít.

Příběh první:

„Prošel jsem různými obory a v roce 2004 jsme s kolegyní založili vlastní realitní kancelář. O osm let později jsme přešli pod křídla RE/MAX. A přiznám se, že tohle rozhodnutí bylo pro mojí práci velkým přínosem.”

Jaroslav Noska, 54 let

Příběh druhý:

„Oceňuji pestrost této profese, každý den je něčím jiný, potkávám zajímavé lidi, poznávám nová místa a při tom si sama určuji, kolik času strávím prací. A nemohu opomenout finanční nezávislost.”

Iva Lexová, špičková makléřka RE/MAX

Příběh třetí:

„Pracoval jsem v rodinné firmě jako vedoucí a prodavač v jedné osobě. Pak jsem se ale rozhodl pro radikální změnu a stal se makléřem v RE/MAX. A první týdny jsem si připadal doslova jako houba – nasával jsem všechny informace a vědomosti.”

Jan Frank, pro RE/MAX pracuje už 10 let

Příběh čtvrtý:

„Pracovala jsem tehdy jako instruktorka spinningu v Praze. A jedním z mých pravidelných klientů byl majitel realitní kanceláře Jaroslav Nedvěd. Viděl ve mně potenciál a téměř půl roku mě přesvědčoval, že se pro tu práci hodím. Pár měsíců jsem odolávala a říkala si, že je to nesmysl. A nakonec jsem kývla.”

Kristýna Řezáčová, 41 let, původně grafička

Příběh pátý:

„Odešel jsem z korporace a začal od nuly stavět firmu. Po osmi letech měla obrat 25 milionů a 50 zaměstnanců. Jenže mě už moje práce nenaplňovala. Život se mi smrskl na pár důležitých termínů a já už prostě nemohl dál. Potřeboval jsem nový impuls. A tak jsem svoji část firmy prodal a stal se makléřem.”

Zdirad Pekárek, 59 let, jeden z nejlepších makléřů v ČR

Příběh šestý:

„V RE/MAX jsem našla skvělé zázemí a podporu.”

Ing. Iveta Smetanová, TOP makléřka

 
Ozvěte se nám, domluvte si s námi první schůzku a změňte svůj život od základů.