RE/MAX

Hodíte se na práci makléře?

Důležité je chtít!

Není důležité, kolik je vám let, jestli máte diplom z univerzity či nikoli. Nezáleží ani na tom, kolik máte dětí, zda jste maminka na mateřské, ostřílený manažer, nebo čerstvý absolvent, který hledá první zaměstnání.

Důležité je chtít, to ostatní vás naučíme.

V RE/MAX hledáme ty, kteří se chtějí naučit něco nového, nemají strach z výzev a chtějí růst.

  • Chcete být strůjcem svého osudu?
  • Chcete spravedlivou odměnu za svou práci?
  • Chcete vybudovat dlouhodobý a třeba i rodinný byznys?

Dobrý makléř by měl být komunikativní, přemýšlet v souvislostech a mít rád lidi. Právní minimum, povědomí o zákonitostech realitního trhu i o takzvaných „měkkých” dovednostech získáte díky RE/MAX Akademii.

Váháte? Není důvod. Pět příběhů našich úspěšných makléřů a makléřek vás přesvědčí, že skvělým a úspěšným makléřem se může stát každý. Důležité je chtít.

Příběh první:

„Prošel jsem různými obory a v roce 2004 jsme s kolegyní založili vlastní realitní kancelář. O osm let později jsme přešli pod křídla RE/MAX. A přiznám se, že tohle rozhodnutí bylo pro mojí práci velkým přínosem.”

Jaroslav Noska, 54 let

Příběh druhý:

„Oceňuji pestrost této profese, každý den je něčím jiný, potkávám zajímavé lidi, poznávám nová místa a při tom si sama určuji, kolik času strávím prací. A nemohu opomenout finanční nezávislost.”

Iva Lexová, špičková makléřka RE/MAX

Příběh třetí:

„Pracoval jsem v rodinné firmě jako vedoucí a prodavač v jedné osobě. Pak jsem se ale rozhodl pro radikální změnu a stal se makléřem v RE/MAX. A první týdny jsem si připadal doslova jako houba – nasával jsem všechny informace a vědomosti.”

Jan Frank, pro RE/MAX pracuje už 10 let

Příběh čtvrtý:

„Pracovala jsem tehdy jako instruktorka spinningu v Praze. A jedním z mých pravidelných klientů byl majitel realitní kanceláře Jaroslav Nedvěd. Viděl ve mně potenciál a téměř půl roku mě přesvědčoval, že se pro tu práci hodím. Pár měsíců jsem odolávala a říkala si, že je to nesmysl. A nakonec jsem kývla.”

Kristýna Řezáčová, 41 let, původně grafička

Příběh pátý:

„Odešel jsem z korporace a začal od nuly stavět firmu. Po osmi letech měla obrat 25 milionů a 50 zaměstnanců. Jenže mě už moje práce nenaplňovala. Život se mi smrskl na pár důležitých termínů a já už prostě nemohl dál. Potřeboval jsem nový impuls. A tak jsem svojí část firmy prodal a stal se makléřem.”

Zdirad Pekárek, 59 let, jeden z nejlepších makléřů v ČR

Příběh šestý:

„V RE/MAX jsem našla skvělé zázemí a podporu.”

Ing. Iveta Smetanová, TOP makléřka

 
Ozvěte se nám, domluvte si s námi první schůzku a změňte svůj život od základů.