RE/MAX

Když chcete víc peněz pro splnění svých snů

Pracujete od rána do večera, ale rozhodně nemáte pocit spravedlivé ohodnocení? Nejste spokojení se svým platem? Víte, že máte na to být lepší, ale demotivace je příliš silná?

Když chcete víc peněz na splnění svých snů, staňte se makléřem u RE/MAX

„První týdny byly plné nejistoty, ale řekla jsem si jednu věc: Dám tomu šanci a první tři měsíce budu dělat vše, co mi poradí, nebudu se stresovat výsledky, protože ty se nedostaví hned. A tak jsem začala tvrdě pracovat bez ohledu na momentální výdělek. Díky překonání počátečních nejistot a vysokému nasazení jsem se posunula dál, do světa svobody, časové volnosti a naprosté finanční nezávislosti.”

Kristýna Řezáčová – makléřka, které se do RE/MAX dostala z pozice instruktorky spinningu

Neslíbíme vám milion do čtvrt roku na účtu. Naši makléři jsou ale spravedlivě ohodnocení na základě snažení. U nás nikdy nebudete mít pocit nedocenění.

  • Makléři v RE/MAX si nechávají až 80 % získané provize. Na oplátku se podílejí na nákladech na chod kanceláře.
  • Nenabízíme „jen” motivující systém ohodnocení, ale i kvalitní know-how, propracovaný systém vzdělávání a silnou značku, která vám otevře dveře.
  • Učíme naše makléře nabírat nemovitosti exkluzivně, a tak pracovat efektivně. Díky tomu je náš servis perfektní a reference výborné.

Bez skvělých makléřů bychom nikdy nedosáhli skvělých výsledků. Chceme ty nejlepší makléře, a proto nabízíme nejlepší odměnu.

Chcete víc peněz? Podpory do začátků? Času na rodinu?

Přidejte se k makléřům RE/MAX v Česku – ozvěte se nám prostřednictvím formuláře a domluvíme se na prvním setkání.

Zkušený makléř radí:

„Přeji novým makléřům, aby i přes počáteční neúspěchy vydrželi. Neberte si odmítnutí OSOBNĚ. I já je stále dostávám. Každý den pracujte na základech, snažte se tuto práci dělat s láskou, zajímejte se o potřeby klientů a tato práce se vám odmění jak penězi, novými přáteli, časovou volností, tak i dobrým pocitem, že jste pomohli spoustě lidí.”

Přečtěte si celý příběh makléře Jaroslava Nosky