RE/MAX

Když chcete víc volného času

Flexibilní pracovní doba? Neexistuje! Pracujete od devíti do pěti. Než se dostanete domů, den je pryč. A vy máte po právu pocit, že na rodinu nemáte žádný čas a koníčky nestíháte…

Když chcete víc volného času, je tady kariéra makléře v RE/MAX.

„Oceňuji pestrost této profese, každý den je něčím jiný, potkávám zajímavé lidi, poznávám nová místa a při tom si sama určuji, kolik času strávím prací. A nemohu opomenout finanční nezávislost.”

Iva Lexová – špičková makléřka RE/MAX

Zatímco jiní o časové volnosti jen mluví, naši makléři ji skutečně mají. U nás jste pánem vlastního času vy a nikoli docházkový systém nebo nadřízený.

  • Je na vás, zda se do práce vrhnete brzy ráno, odpoledne, nebo o víkendu.
  • Nabízíme 100% časovou nezávislost – schůzky si naplánujte, jak vám vyhovuje.
  • U nás budete mít vždy dostatek volného času na koníčky i rodinu.

Flexibilní pracovní doba v RE/MAX znamená skutečnou volnost – vy si plánujete schůzky, vy si určujete, kdy se budete věnovat práci a kdy sobě a svým blízkým.

Chcete víc? Času? Příležitostí k růstu? Jistoty?

Ozvěte se nám a společně vymyslíme termín schůzky.

Zkušený makléř radí:

„Největším nebezpečím a cestou do pekel je workoholismus. Maximální pracovní nasazení vydržíte podle genetické výbavy rok až tři. Pak přijde nepochopitelná únava, frustrace, nechuť k dříve milované práci, neschopnost zvednout a vyřídit telefon. Může to skončit tím, že člověk z realit odejde. Proto je důležité dodržovat dny volna, sportovat, vést společenský život… Prostě umět vypnout.”

Přečtěte si celý příběh úspěšné makléřky Ivy Lexové