RE/MAX

Když chcete víc výhod

Máte už zkušenosti s prací makléře, ale zároveň pocit, že to není ono? Velká část provize mizí v nenávratnu, ale podpora je nulová a vy jste na všechno sami?

Když chcete víc výhod, než mají ostatní makléři, staňte se makléřem u RE/MAX

„Kromě toho, že se dají vydělávat zajímavé peníze, má práce realitního makléře i další výhody. Díky této práci poznávám spoustu nových lidí. A z některých z nich se stali moji dobří přátelé. Díky cestám k poptávaným nemovitostem objevuji krásy naší země. A dalším velkým bonusem je časová svoboda. Denní program si můžu organizovat podle svých potřeb a možností.”

Jaroslav Noska – zkušený dlouholetý makléř RE/MAX

Jen makléř s maximální podporou a sílou značky v zádech může být dobrý makléř. My v RE/MAX to dobře víme, a proto naše makléře maximálně podporujeme – ať už s pomocí silného marketingu nebo optimalizací nákladů.

  • Máme systém doporučených dodavatelů – díky tomu dokážeme pro naše makléře zajistit výhodnější podmínky a nižší ceny některých služeb.
  • Naše webové stránky patří mezi top realitní vyhledavače v Česku – a i jejich síla pracuje ve prospěch našich makléřů.
  • Využíváme mezinárodní intranet.
  • Naši makléři těží i z marketingové podpory, kterou značka RE/MAX dostává. Nikdo v Česku neinvestuje do marketingu tolik jako my.
  • Věříme našemu referenčnímu systému – díky párování poptávek a nabídek i na mezinárodní úrovni zobchodují naši makléři až 2× více transakcí ročně než makléři jiných kanceláří.

Vstupní náklady jsou u nás minimální, know-how, které získáte, je obrovské.

Chcete vědět víc? Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře a už za pár dní se můžeme potkat na společné schůzce.

Zkušený makléř radí:

„Na začátku se každá „proflinkaná” hodina krutě vymstí. Skoro bych to nazval nováčkovskou daní. Mnoho lidí se domnívá, že stačí pár hodin denně. Některým opravdu ano, jenže pokud chcete patřit mezi opravdovou elitu a být za to patřičně ohodnoceni, pak je nezbytné věnovat se tomu o trochu více. Vše je ale jen na vás.”

Přečtěte si celý rozhovor se Zdiradem Pekárkem, makléřem roku 2015