RE/MAX

Když chcete více příležitostí

Jste člověk, který miluje výzvy? Chcete na sobě pracovat, chcete růst a chcete, aby společně s vámi rostl i váš byznys? My v RE/MAX vám k tomu dáme příležitost. U nás nikdy nenarazíte na svůj strop.

Když chcete víc příležitostí (nejen) pro růst, je tady kariéra makléře v RE/MAX

Jan Kratochvíl pracoval sedm let na různých pozicích ve finančním sektoru. Nyní už pátým rokem spolupracuje s RE/MAX. Z pozice samostatného makléře ho práce na neustálém zlepšování sebe samého i služeb poskytovaných klientům přivedla k založení Realitního týmu Jana Kratochvíla. Usilovná práce na konceptu týmu, nadšení a radost, kterou mu makléřská činnost přináší je vidět i na výsledcích v konkurenci všech makléřů RE/MAX: 141. místo v roce 2016, 6. místo v roce 2017 a 3. místo v 2018.

Osobní rozvoj, vzdělávání a profesní růst našich makléřů klademe na první místo. Je jedno, zda jste začátečník, nebo ostřílený makléř, propracovaný systém školení, v čele se vzdělávacím institutem RE/MAX Akademie, vaše hranice posune mnohem dál.

  • Nabízíme propracovaný systém školení – od vstupních školení pro nováčky po specializovaná školení se špičkovými mezinárodními školiteli, jako jsou Tom Ferry nebo Brian Buffiny.
  • Založili jsme RE/MAX Akademii – vzdělávací instituci zaměřenou na odborné znalosti a prodejní dovednosti makléře. Absolvovat můžete desítky prezenčních kurzů, ale i online webináře a e-kurzy.
  • Zakládáme si na třístupňovém kariérním modelu vzdělávání. Naši makléři skládají zkoušky a výsledkem může být až nejvyšší stupeň kvalifikace – certifikát dle normy ISO 170 24. Mimochodem, RE/MAX má nejvíce certifikovaných makléřů na trhu.
  • V neposlední řadě jsme hrdí na to, že v RE/MAX perfektně funguje i podpora a mentoring ze strany zkušenějších kolegů. Každého nováčka čekají intenzivní 4 měsíce, které nastartují jeho cestu k úspěchu.

Hranice vašeho byznysu nemusejí končit hranicemi Česka. Naši makléři se mohou účastnit mezinárodních realitních projektů a mají přístup k mezinárodním referenčním nabídkám.

Chcete víc? Příležitostí k růstu? Podpory na začátku? Peněz?

Pošlete nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře a společně naplánujeme termín schůzky.

Zkušený makléř radí:

„Už od začátku jsem se snažil být maximálně připravený. Na jednání jsem jezdil vybavený potřebnými informacemi a vědomostmi. Myslím, že pravidlo „vždy připraven” platí pro makléře za všech okolností. A zakládám si nejen na poctivém, ale především na upřímném a slušném přístupu ke klientům. Jak říká přísloví: „Co zaseješ, to sklidíš”. A není hezčí pocit, než když lidem zachráníte střechu nad hlavou.”

Přečtěte si celý příběh makléře Jana Franka