Dny otevřených dveří: Nemovitosti

Nalezeno 9 nemovitostí

Co je to Den otevřených dveří, nebo-li Open House?

Jde o ojedinělou aktivitu, při které se prodávaná nemovitost na jeden den změní v „den otevřených dveří“. Zájemci mají možnost přijít si nemovitost prohlédnout a to bez předchozího objednání. Tato specifická aktivita prodeje nemovitosti přišla z Ameriky, kde jde o úspěšnou součást prodeje domů. Jde především o možnost poznat nemovitost jinak než při běžné prohlídce, při větším klidu a bez časového omezení.

Jak Den otevřených dveří probíhá?

Realitní makléř připraví nemovitost pro zájemce. To zpravidla obnáší generální úklid, přípravu menšího občerstvení a zejména dostatečnou propagaci dne otevřených dveří. Běžně se k takovým prohlídkám zve i hypotéční makléř, který potenciálním zájemcům na místě dokáže spočítat možnosti financování, případně se účastní i samotný majitel, který naopak poskytne důležité informace o sousedech a okolí spolu s dalšími praktickými zkušenostmi.

Přijďte se tedy sami podívat na některé z našich Dnů otevřených dveří, které máme v naší nabídce. Jistě budete tímto způsobem prezentace nemovitosti nadšeni.

Upravit výsledky

Prodej / pronájem
Typ nemovitosti
Dispozice bytu
Poloha domu
Pozemky
Komerční nemovitosti
Jiné
Kraj
Praha
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Upřesnit lokalitu Cena
od:
do:
Velikost od: do: Rozšířené hledání
Druh objektu Stav objektu Vlastnictví Podlaží od: do: Velikost pozemku od: do: Další vlastnosti