4Blok

Hlavní město Praha

Detailní informace

Nový byt s terasou a střešní zahradou o rozloze 118 m2 situovaný v 7.NP nekonvenčního rezidenčního komplexu ve vysoce atraktivní lokalitě na rozhraní Vršovic a Vinohrad. Projekt nabízí příjemné soukromí uzavřené rezidence, privátní park ve vnitrobloku poskytující krásné výhledy do zeleně a prostor pro relaxaci, nejmodernější úsporné technologie, širokou občanskou vybavenost v nejbližším okolí a snadnou dostupnost do centra města.

Interiér mezonetového bytu tvoří v prvním patre vstupní hala s prostorem pro vestavěné skříně, 2 ložnice, šatna, koupelna s vanou a toaletou a další koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z chodby vede schodiště do druhého patra, ve kterém je otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se vstupem na terasu a zahradu, ložnice, druhá šatna, koupelna s vanou a toaletou, samostatná toaleta a technická místnost. Světelné Ambient podhledy, dubové podlahy, nadstandardní zařizovací předměty. Garážové parkovací stání a sklep za příplatek.

Lokalita Vršovic dnes patří mezi jednu z nejrychleji se rozvíjejících se čtvrtí - v blízkosti najdeme mateřské i základní školy, gymnázia, kavárny, restaurace a obchodní centrum Eden s nepřetržitým provozem. Sportovní vyžití nabízí sportovní hala TJ Olymp, plavecký stadion Slavia Praha, sportovní centrum Hamr Záběhlice, Golf Club Hostivař, stadion Bohemians 1905, nejmodernější Synot Tip Aréna. Zastávky MHD se nachází v docházkové vzdálenosti, a nabízí tak skvělou dostupnost do centra i spojení se sousedními Vinohrady. Veškeré služby každodenního charakteru již v rámci rezidence.

Obec Praha
Ulice Altajská
Číslo zakázky 010-D00057
více informací
číslo zakázky podlaží dispozice plocha balkon / lodžie / terasa předzahrádka sklep počet park. míst stav zakázky cena  

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí (3 nemovitostí)

David Lundák

David Lundák
RE/MAX Search
Na Bělidle 309/31
Praha 5 - Smíchov, 150 00
Česká republika

Odkaz na makléře
Tel. na makléře: +420 602 366 772
Tel. do kanceláře: +420 734 526 176
E-mail: david.lundak@re-max.cz


Další nemovitosti makléře

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?