Pronájem kancelářských prostor 248 m², Praha 10 - Malešice

Praha

Pronájem kanceláří Praha - Malešice, Černokostelecká

Detailní informace

Kanceláře 248m2 se nacházejí v 1.patře administrativní budovy. Dvacetičtyřhodinový přístup do budovy je zajištěn automatickou evidencí a přes čipové karty zabezpečen společně s kamerovým systémem. Ve vstupním prostoru je příjemné posezením pro hosty a návštěvy. Jedná se o pronájem celého patra, kde je celkem 8 kanceláří. Kanceláře jsou dostupné výtahem a jsou v samostatně uzamykatelné části budovy. Nabízený prostor je variabilně vhodný i pro sídlo firmy. V prostoru před kancelářemi je příjemné posezení pro návštěvy. V pronájmu jsou zahrnuté nejen běžné kanceláře, ale také zařízená zasedací místnost. Kancelář, vhodná pro majitele, ředitele nebo manažera firmy disponuje balkonem a předkanceláří . Na chodbě vnitřního prostoru kanceláří je možno využít samostatnou kuchyňku. Sociální zařízení je samostatné pro tyto nabízené kanceláře.
Kanceláře jsou klimatizovány, její provoz je již započítán v poplatcích za služby 71,-Kč/m2.
Jedná se o třípodlažní administrativní objekt. Budova je cihlová udržovaná, postavená v roce 1998. Kanceláře mají datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky. Je zde také bezbariérový přístup s výtahem.
V přízemí budovy lze využít jídelnu s kantýnou, kde je možnost odběru obědů pro zaměstnance.
Administrativní objekt se nachází 100 m od zastávky tramvaje či autobusu. Výborné dopravní spojení MHD - Strašnická – tramvaj č.7 (8min); Strašnická – metro A – Depo Hostivař – autobus č.163 – Černokostelecká (14min). Zastávka MHD je umístěna naproti administrativní budovy.
Budova je zároveň vhodně dopravně situována v blízkosti na severojižní spojku a průmyslový okruh v Praze se směry jak od Mladé Boleslavi, Hradce Králové a Ústí nad Labem, tak od Brna, Plzně, letiště, Karlových Varů a Slaného. Parkování je možné přímo u vchodu do budovy.
Kanceláře jsou orientovány J- JZ. Nájemce po dohodě s majitelem si může ke kancelářím pronajmout i skladové prostory v budově (dle dodatečných podmínek).

NEKUŘÁCKÉ kanceláře !!!

Cena pronájem 36 890 CZK / za měsíc
Číslo zakázky 024-N03079
Město Praha
Městská část Malešice
Ulice Černokostelecká
Typ nemovitosti Komerční prostory
Druh prostor Kanceláře
Číslo podlaží v domě 2
Počet nadzemních podlaží objektu 4
Plocha kanceláří 248 m²
Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Vlastnictví Ostatní
Kauce 50000
Balkon Ano
více informací

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí (39 nemovitostí)

Miroslav Štrojsa

Miroslav Štrojsa Miroslav Štrojsa
RE/MAX G8 Reality 6
Mírové náměstí 109/33
Ústí nad Labem, 400 01
Česká republika

Odkaz na makléře
Tel. na makléře: +420 739 500 543
Tel. do kanceláře: +420 608 027 854
E-mail: miroslav.strojsa@re-max.cz


Další nemovitosti makléře

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?