Pronájem pozemku 10000 m², Třebíč

Vysočina

Nabízíme k pronájmu pozemek v Třebíči

Detailní informace

Nabízíme pronájem pozemku o výměře cca 10.000 m2, který se nachází v severozápadní části Třebíči.
Podle územního plánu jsou pozemky určené pro nerušící výrobu, služby a komerci - využití, například objekt pro drobnou výrobu, nevýrobní služby, maloobchod vč. prodeje stavebnin dále pohotovostní a služební byty, doprovodná administrativní a stravovací zařízení, lokální parkoviště, dále nákupní centra, obchodní areály a jednotky, prodejní sklady, autosalony, autoservisy, opravy a půjčovny průmyslového zboží, sklady, administrativní plochy, výzkumná a technologická zařízení, komerční sportovní zařízení, sportovní haly, zařízení obchodu a služeb, výstavní síně a plochy, plochy a objekty pro skladování, restaurace.
Pozemky nelze výslovně využít pro: bydlení (vyjma služebních a pohotovostních bytů), chovatelství, které svým důsledkem narušuje životní prostředí, zařízení občanské vybavenosti (vyjma specifických výrobních služeb).
Inženýrské sítě na hranici pozemku, severní částí pozemku vede asfaltová komunikace podél které jsou rozestavené garáže, na pozemek je výborný přístup i pro kamionovou dopravu.
Využití je různorodé a majitel je připraven zvážit každou rozumnou variantu. V sousedství se nacházejí stavebniny, prodejna koberců, střešní krytiny a stavebního dřeva, dále pak několik budov, které provozují různé činnosti jako například spedici či restaurace cca 250 m je vzdálený supermarket BILLA. Podrobné informace předáme na vyžádání. Cena pronájmu bude projednána s kvalifikovaným nájemcem a bude se odvíjet od projektu, který zde bude realizován.
Nájem můžete platit i formou realizované investice, například výstavbou budovy kde se vám cena této budovy započítá jako uhrazené nájemné na dohodnuty počet let dopředu. Bližší informace rád poskytnu na osobní schůzce.

Cena Cena na vyžádání v kanceláři
Poznámka k ceněCena v RK
Upozornění Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky 144-N02060
Město Třebíč
Městská část Týn
Druh pozemku Pro komerční výstavbu
Celková plocha 10 000 m²
Inženýrské sítě Vodovod, Kanalizace, Plyn, Elektřina
Typ nemovitosti Pozemky
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Občanská vybavenost Kompletní síť obchodů a služeb
Umístění objektu Okraj obce
více informací

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí (29 nemovitostí)

Miroslav Prokeš

Miroslav Prokeš Miroslav Prokeš
RE/MAX Stars
Karlovo náměstí 15/9
Třebíč, 674 01
Česká republika

Odkaz na makléře
Tel. na makléře : +420 736 631 401
Tel. do kanceláře: +420 736 631 401
E-mail: miroslav.prokes@re-max.cz


Další nemovitosti makléře

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?