offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Pronájem pozemku 10000 m², Třebíč (ID 144-N02060)

Třebíč – část obce Týn mapa

Cena na vyžádání v kanceláři

Exkluzivně

Nabízíme k pronájmu pozemek v Třebíči

Nabízíme pronájem pozemku o výměře cca 10.000 m2, který se nachází v severozápadní části Třebíči.
Podle územního plánu jsou pozemky určené pro nerušící výrobu, služby a komerci - využití, například objekt pro drobnou výrobu, nevýrobní služby, maloobchod vč. prodeje stavebnin dále pohotovostní a služební byty, doprovodná administrativní a stravovací zařízení, lokální parkoviště, dále nákupní centra, obchodní areály a jednotky, prodejní sklady, autosalony, autoservisy, opravy a půjčovny průmyslového zboží, sklady, administrativní plochy, výzkumná a technologická zařízení, komerční sportovní zařízení, sportovní haly, zařízení obchodu a služeb, výstavní síně a plochy, plochy a objekty pro skladování, restaurace.
Pozemky nelze výslovně využít pro: bydlení (vyjma služebních a pohotovostních bytů), chovatelství, které svým důsledkem narušuje životní prostředí, zařízení občanské vybavenosti (vyjma specifických výrobních služeb).
Inženýrské sítě na hranici pozemku, severní částí pozemku vede asfaltová komunikace podél které jsou rozestavené garáže, na pozemek je výborný přístup i pro kamionovou dopravu.
Využití je různorodé a majitel je připraven zvážit každou rozumnou variantu. V sousedství se nacházejí stavebniny, prodejna koberců, střešní krytiny a stavebního dřeva, dále pak několik budov, které provozují různé činnosti jako například spedici či restaurace cca 250 m je vzdálený supermarket BILLA. Podrobné informace předáme na vyžádání. Cena pronájmu bude projednána s kvalifikovaným nájemcem a bude se odvíjet od projektu, který zde bude realizován.
Nájem můžete platit i formou realizované investice, například výstavbou budovy kde se vám cena této budovy započítá jako uhrazené nájemné na dohodnuty počet let dopředu. Bližší informace rád poskytnu na osobní schůzce.
Cena:
Cena na vyžádání v kanceláři
Poznámka k ceně:
Cena v RK
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Druh pozemku / Celková plocha:
Pro komerční výstavbu / 10 000 m²
Číslo zakázky:
ID 144-N02060
Miroslav Prokeš
RE/MAX Stars
Karlovo náměstí 15/9
Třebíč, 674 01
Česká republika
Tel. na makléře: +420 736 631 401
Tel. do kanceláře: +420 736 631 401
E-mail: miroslav.prokes@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 144-N02060
Druh pozemku:
Pro komerční výstavbu
Celková plocha:
10 000 m²
Inženýrské sítě:
Vodovod, Kanalizace, Plyn, Elektřina
Typ nemovitosti:
Pozemky
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Občanská vybavenost:
Kompletní síť obchodů a služeb
Umístění objektu:
Okraj obce