Pronájem kancelářských prostor 220 m², Teplice

Ústecký kraj

Pronájem celého domu se zahradou pro adninistrativní činnost firmy v blízkosti centra města.

Detailní informace

Pronájem celého dvoupodlažního domu se čtyřmi kancelářemi a podkrovím v širším centru Teplic si Vám dovolujeme nabídnout ve výhradním zastoupení vlastníka.

Dispoziční řešení:
Na patře jsou k dispozici vždy dvě kanceláře, každá o rozměrech cca 15 -25m2, v přízemí se nachází vybavená kuchyně, na každém z pater domu je sociální zázemí! Úložné podkroví s podlahovou plochou cca 50m2, přístupné z patra domu, lze v případě zájmu využít jako sklad nebo po drobné úpravě jako např. zasedací místnost. Příjemným bonusem je vzrostlá, udržovaná zahrada o ploše 347m2 se zahradním altánem (využitelná např. pro dočerpání energie zaměstnanců)!

Každé patro disponuje prostornou chodbou se sociálním zázemím a vstupem do obou místností. Patra spojuje dominantní, prostorné schodiště s okny zajišťujícími příjemné prosvětlení po celý den! Místnosti mají samostatný vstup z centrální chodby, v přízemí jsou neprůchozí, v patře navíc navzájem průchozí! Menší místnost v patře disponuje uzavíratelným menším skladovým prostorem (cca 4m2).

K dispozici, v ceně nájmu, je vyhrazené parkovací místo, další auta mohou bez problémů parkovat bezúplatně na ulici před domem.

Lokalita je klidná, dobře dostupná do centra, s blízkostí veškerého potřebného zázemí, včetně pěší dostupnosti MHD! Místo je tak ideální např. pro IT firmu, účetní či poradenskou firmu, management stavební firmy nebo advokátní kancelář.

Dům prošel právě dokončenou renovací. Okna jsou plastová, se žaluziemi. Podlahy místností jsou stylové - parketové, krytinu podlah chodby, kuchyně a sociálního zázemí tvoří světlá keramická dlažba. Vytápění domu je ústřední, řešené vlastním plynovým kotlem, kombinovaným pro ohřev vody. Dům je napojen na všechny IS, internet je v režii a na volbě nájemce, TV lze využít skrze skylink.

Pro více informací kontaktujte makléřku nabídky, která Vám ráda poskytne potřebné doplňující informace k tomuto pronájmu. Po předchozí domluvě je možná prohlídka nemovitosti.

Cena pronájem 18 000 CZK / Rezervováno
Poznámka k ceněPlus 500,-Kč/os./měs (zúčt. záloha na vodné + stočné) + elektroměr a planoměr = převod na nájemce + TV, rozhlas a interrnet (v režii nájemce) + 21.780,-Kč = provize RK (1x měsíční nájem + 21%DPH).
Upozornění Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky 253-N00483
Město Teplice
Ulice Dubská
Typ nemovitosti Komerční prostory
Druh prostor Kanceláře
Číslo podlaží v domě 2
Počet nadzemních podlaží objektu 2
Plocha kanceláří 220 m²
Plocha parcely 480 m²
Druh objektu Smíšená
Stav objektu Velmi dobrý
Vlastnictví Osobní
Kauce 36.000,-Kč
více informací

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí (12 nemovitostí)

Ing. Ladislava Bárdošová

Ing. Ladislava Bárdošová Ing. Ladislava Bárdošová
RE/MAX Ambassador
Cíglerova/metro Rajská zahrada
Praha 9 - Černý Most, 198 00
Česká republika

Odkaz na makléře
Tel. na makléře : +420 603 295 748
Tel. do kanceláře: +420 603 295 748
E-mail: ladislava.bardosova@re-max.cz


Další nemovitosti makléře

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Podobné nemovitosti v okolí

Pronájem kancelářských prostor 220 m², Teplice

Pronájem obchodních prostor 100 m², Teplice

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v Teplicích-Trnovany. Prostor o velikosti cca 100 m2 se nachází v přízemí na velmi dobrém strategickém místě na fregventované Masarykově tř. Dříve byl využíván jako lékárna, ale je vhodný, jak pro obcho...

15 000 Kč
za měsíc