offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Prodej pozemku 3500 m², Brno (ID 163-N01782)

Brno – městská část Brno-Tuřany, mapa

4 000 Kč (za m²)

Exkluzivně

Prodej 3500 m2 komerčního pozemku v Brně Tuřanech.

Exkluzivně nabízíme prodej 3500 m2 rovinatého stavebního komerčního pozemku v Brně Tuřanech na ulici U Viaduktu, se šířkou 47 m x délkou 74 m, určeného územním plánem jako smíšená plocha obchodu a služeb (SO), druh stavební. K pozemku vedou dvě cesty - zpevněná cesta zepředu a nezpevněná z boku. Je v těsné blízkosti hlavní asfaltové silnice na Holásky a Tuřany. Voda, kanalizace, elektřina na hranici pozemku. Zastávka MHD do 1 minuty od pozemku. Výhodná poloha mezi letištěm a dálnicí. Lze spojit i s vedlejšími pozemky až do výměry 4.900 m2.
SO - SMÍŠENÉ PLOCHY OBCHODU A SLUŽEB - slouží k umístění obchodních a servisních provozoven a administrativy, které podstatně neruší bydlení. Pokud objekty v této ploše tvoří blokovou strukturu a obsahují i funkci bydlení, požaduje se využití minimálně částí vnitrobloku přilehlých k byt. domům pouze pro každodenní rekreaci zde bydlících obyvatel,tímto požadavkem se nevylučuje možnost umístění podzemních garáží pod terénem. Přípustné jsou:admin. budovy, stavby pro bydlení v rozsahu do 50 % výměry funkční plochy; za stavby pro bydlení se přitom považují objekty, ve kterých více než 1/2 podl. plochy odpovídá požadavkům na trvalé bydlení a je k tomuto účelu určena, a stavby sloužící k zajištění funkce bydlení (nadzemní stavby technické vybavenosti, garáže, parkoviště apod.) maloobchod. provozovny, stravovací a ubytovací zařízení, řemeslné provozovny, služebny městské policie, stavby pro správu a pro církevní, kulturní, sociální, zdravotnické, školské a sportovní účely, vč. středisek mládeže pro mimoškolní činnost a center pohybových aktivit, zábavní zařízení.
K tomuto pozemku lze také za zvýhodněnou cenu dokoupit 1229 m2 pozemku - ZR - PLOCHY REKREAČNÍ ZELENĚ (rekreační areály, hřiště, koupaliště, podmíněně mohou být v těchto plochách přípustné stavby služeb a stravování za podmínky, že mají doplňkovou funkci, slouží potřebám rekreační funkce plochy a nemají charakter uzavřeného klubového zařízení a slouží široké veřejnosti)
Cena:
4 000 CZK / za m2
Poznámka k ceně:
cena je již včetně provize a právních služeb
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Druh pozemku / Celková plocha:
Pro komerční výstavbu / 3 500 m²
Číslo zakázky:
ID 163-N01782
Jana Srncová
RE/MAX Delta
Smetanovo nábřeží 954/4
Břeclav, 690 02
Česká republika
Tel. na makléře: +420 603 568 608
Tel. do kanceláře: +420 607 449 860
E-mail: jana.srncova@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 163-N01782
Druh pozemku:
Pro komerční výstavbu
Celková plocha:
3 500 m²
Inženýrské sítě:
Vodovod, Kanalizace, Plyn, Elektřina
Typ nemovitosti:
Pozemky
Charakter okolní zástavby:
Obchodní a obytná
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Občanská vybavenost:
Kompletní síť obchodů a služeb
Umístění objektu:
Klidná část obce