Pronájem komerčního objektu 38 m², Česká Lípa

Liberecký kraj

Pronájem nadstandardní kanceláře (38 m²) s terasou (35 m²) a výhledem do zahrady 2.NP|Villa Hrdlička

Detailní informace

Hledáte pro své podnikání kancelářské prostory v reprezentativním prostředí? Domníváte se, že si vaše činnost žádá něco prestižnějšího než „jen“ běžnou kancelář ve standardní kancelářské budově?

Secesní Villa Hrdlička postavená v 19. století byla před nedávnou dobou velice citlivě zrekonstruována a nyní nabízí k pronájmu unikátní kombinaci historicky noblesních interiérů a kanceláří, které splňují současné požadavky na komfort a funkčnost.

Prostory jsou díky poloze Villy Hrdlička naproti sídlu Okresního soudu zvláště vhodné pro advokátní kanceláře. Nájemce si rovněž může v souvislosti se svým podnikáním krátkodobě pronajímat reprezentativní prostory v prvním podlaží Villy Hrdlička, které jsou využitelné pro pořádání školení, svateb, oslav či jiných společenských akcí.

Kancelář č. 203 ve 2.NP je tou nejprestižnější v celé budově. Je to dáno nejen její rozlohou téměř 38 m², ale i tím, že se z ní dá vstoupit na terasu o rozloze téměř 35 m² s výhledem do zahrady. Okna s výhledem do zahrady směřují k jihu a východu. Kancelář je nabízena včetně nábytku vyrobeného na míru právě pro tento prostor.

Kancelář disponuje přípojkami tel./internetu, přičemž vlastní telekomunikační službu si může nájemce zajistit napřímo u dodavatele. Nájemce bude mít k dispozici společnou kuchyňku a může využívat dámské i pánské WC. Úklid společných prostor je zajištěn. Rovněž je možné zajistit úklid pronajatých prostor za poplatek.

Parkování pro 1 vozidlo je možné za poplatek na prozatím nezpevněné ploše na pozemku v bezprostředním sousedství Villy Hrdlička a kde bude v dohledné době vybudováno nové parkoviště se zpevněnou plochou a dálkově ovládanou vjezdovou bránou.

Cena za pronájem je uvedena za měsíc bez DPH, včetně energií (elektřina, teplo, voda) a některých služeb (cena je bez poplatku za parkování, bez poplatku za telekomunikační služby, bez úklidu pronajatých prostor).
Je vyžadována jistota (dříve "kauce"), která činí 45.000,- Kč.

Cena pronájem 15 000 CZK / za měsíc
Poznámka k ceněvčetně nábytku, terasy a energií, bez DPH
Upozornění Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky 224-N00453
Město Česká Lípa
Ulice Děčínská
Typ nemovitosti Komerční objekty
Počet nadzemních podlaží objektu 3
Celková plocha 38 m²
Plocha parcely 1 284 m²
Druh objektu Smíšená
Stav objektu Po rekonstrukci
Kauce 45000
Balkon Ano (35 m²)
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina 230 V
více informací

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí (15 nemovitostí)

Aleš Zemek

Aleš Zemek Aleš Zemek
RE/MAX Living
Hrnčířská 2456
Česká Lípa, 470 01
Česká republika

Odkaz na makléře
Tel. na makléře : +420 724 477 115
Tel. do kanceláře: +420 724 477 115
E-mail: ales.zemek@re-max.cz


Další nemovitosti makléře

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Podobné nemovitosti v okolí

Pronájem komerčního objektu 38 m², Česká Lípa

Pronájem komerčního objektu 93 m², Nový Bor

Nabízíme vám k pronájmu komerční prostory v přízemí historické budovy v Alšově ulici v Novém Boru, které jsou využitelné jako kancelářské prostory nebo i pro drobnou výrobu. Jejich výhodou je příslušenství tvořené kuchyňkou a sociálním zaří...

12 000 Kč
za měsíc