Pronájem kancelářských prostor 260 m², Brno

Jihomoravský kraj

Pronájem kanceláří, 260 m2, 3+4.NP., privátní parkování, Brno-Cejl.

Detailní informace

Dlouhodobě Vám pronajmeme reprezentativní kancelářské prostory v Brně o celkové ploše 260 m2, ve 3 a 4NP. bez výtahu (možnost pronajmutí každého patra zvlášť). Dispozice 3NP: jedná se o dvě prostorné místnosti, dále vstupní prostorná hala, 2x samostatné WC, kuchyňka o celkové rozloze 130 m2. Dispozice 4NP - dvě prostorné kanceláře, prostorná chodba s kuchyňkou, koupelna se sprchou, toaletou a umyvadlem - 129 m2.
Na podlahách v kancelářích jsou položené zátěžové koberce, v ostatních místnostech je dlažba. Plastová okna jsou vybavena žaluziemi. Ve všech místnostech jsou telefonní a internetové rozvody. Vytápění a ohřev vody zajišťuje samostatný plynový kotel, který náleží pouze pro tyto prostory + vlastní elektroměr. Výhodou pronájmu prostor je možnost parkovacích, uzavřených, privátních stání přímo u objektu s bránou na mobilní dálkové ovládání (příjezd z ul. Bratislavská). Vstup hlavní z ul. Cejl (naproti zastávce MHD) s výbornou dostupností do centra města.
Výše nájmu 1.250,-/ m2/rok + DPH + energie (budou přepsány na nájemce), jedno parkovací stání 600,- Kč bez DPH / měs.. (možnost pronájmu až 10 parkovacích míst).
Kanceláře budou volné od 1.9. 2018. V budově jsou další možnosti pronájmu (přízemní skladový prostor 41 m2 + další skladovací prostory - bližší informace ráda podám telefonicky).
Prostory se nachází v nově zrekonstruované administrativní budově v blízkosti centra města a jsou nově vymalované, čisté, s možností okamžitého dlouhodobého pronájmu. Ráda Vám prostory osobně představím.

Cena pronájem 1 250 CZK / m2/rok
Poznámka k ceně+ provize RK
Upozornění Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky 237-N00582
Město Brno
Městská část Zábrdovice
Ulice Cejl
Typ nemovitosti Komerční prostory
Druh prostor Kanceláře
Číslo podlaží v domě 1
Počet nadzemních podlaží objektu 5
Plocha kanceláří 260 m²
Druh objektu Cihlová
Stav objektu Po rekonstrukci
Vlastnictví Osobní
Kauce 3x měs. nájemné
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
více informací

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí (32 nemovitostí)

Lenka Kalvodová

Lenka Kalvodová Lenka Kalvodová
RE/MAX Go
Skácelova 1193/15
Brno, Královo Pole, 612 00
Česká republika

Odkaz na makléře
Tel. na makléře : +420 602 853 362
Tel. do kanceláře: +420 602 853 362
E-mail: lenka.kalvodova@re-max.cz


Další nemovitosti makléře

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Podobné nemovitosti v okolí

Pronájem kancelářských prostor 260 m², Brno

Pronájem kancelářských prostor 20 m², Brno

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu kanceláře o různé velikosti v administrativní budově v centru města Brna. Jedná se o dva třípodlažní spojené objekty, na každém podlaží je sociální zařízení. Velkou výhodou těchto kancelářských pro...

1 000 Kč
m²/rok
Pronájem kancelářských prostor 260 m², Brno

Pronájem kancelářských prostor 10 m², Brno

Nabízíme Vám pronájem kancelář o velikosti 10,5 m2 na ulici Mučednická v těsné blízkosti zastávky MHD Tábor. K pronájmu náleží také možnost užívání společné kuchyňky a WC (dostupné z chodby). Služby (teplo, voda, elektřina, internet) jsou ...

Pronajato