Pronájem komerčního objektu 800 m², Říčany

Středočeský kraj

Přímo na území města Říčany 800m2 - zatepl.hala s vytápěním a kanceláře 380m2

Detailní informace

K pronájmu nabízíme vytápěnou a zateplenou halu o už.ploše celkem cca 800m2. Vhodná pro výrobu nebo skladování. Z toho samotná plocha pro výrobu nebo skladování činí 775m2, kancelář uvnitř skladu: 25m2. Hala je vytápěná plynovým kotlem. K hale je přístup po zpevněné komunikaci i pro kamiony, obrátka kamionů je v areálu zajištěná. U haly je buď rampa (výška 105cm) nebo je zde nájezdová rampa s velkými vjezdovými vraty o velikosti dveřního otvoru:350x350cm. Hala má vlastní sociální zázemí, možnost využití prostoru pro stravování ve vedlejší budově.
Vjezd do celého areálu je přes vrátnicí se závorou, která poskytuje služby v pracovních dnech od 6h-18h. Objekty leží na území města Říčany a jsou tedy v dochozí vzdálenosti od centra města nebo od vlaku. Je zde možnost pronájmu i další sousední haly, nezateplené o už.ploše:.176m2, (pronájem této nezateplepné haly není však podmínkou pronájmu zateplené haly a kanceláří.) Cena pronájmu nezateplené haly 16.500Kč/měs.
Možný je navíc i pronájem devíti velmi příjemných kanceláří 245m2 a menšího skladu cca 50m2 (cena )- vše nezařízené nábytkem, které jsou umístěny v sousedství zateplené haly. Celá kancelářská budova je po rekonstrukci. Skládek v budově lze využít i jako vzorkovnu - neboť má svůj vlastní druhý venkovní přístup. Kanceláře nejsou součástí nabídky k pronájmu a cena za pronájem je 65.890Kč, případně bude je možná dohoda po jednání s majiteli. U obou prostor je vlastní oddělené měření spotřeby energií: plyn, elektřina. Majitel spotřebu odečítá měsíčně s požadavkem na úhradu měsíčně dle skutečné spotřeby.
Zavolejte budete-li mít k této nabídce pronájmu více dotazů, případně pro zaslání podrobnějšího půdorysu. Velice ráda Vám nemovitost ukáži na osobní schůzce přímo na místě. Zavolejte mi kdykoliv. PENB není nyní k dispozici, je proto uváděn v hodnotě G.
Are you English speaker and interested? No problem, just call me.

Cena pronájem 99 000 CZK / za měsíc
Poznámka k ceněcena nájmu je za sklad plus poplatky za spotřebované energie: elektřina, plyn, hradit měsíčně dle aktuálního odečtu
Upozornění Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky 256-N00225
Město Říčany
Typ nemovitosti Komerční objekty
Počet nadzemních podlaží objektu 1
Celková plocha 800 m²
Druh objektu Montovaná
Stav objektu Velmi dobrý
Kauce jeden měsíční nájem
K nastěhování 1.1.2019
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina 400 V
Odpad Kanalizace
více informací

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí (6 nemovitostí)

Ing. Monika Pešková

Ing. Monika Pešková Ing. Monika Pešková
RE/MAX VIP
Černokostelecká 245
Říčany, 251 01
Česká republika

Odkaz na makléře
Tel. na makléře : +420 773 981 729
Tel. do kanceláře: +420 728 880 880
E-mail: monika.peskova@re-max.cz


Další nemovitosti makléře

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Podobné nemovitosti v okolí

Pronájem komerčního objektu 800 m², Říčany

Pronájem komerčního objektu 400 m², Říčany

Dovoluji si exklusivně nabídnout k pronájmu 400 m2 obchodních prostor, s výlohami na hlavní silnici v Říčanech, vysoce frekventovaná hlavní. Dosud sloužilo jako autosalon, možno provozovat cokoliv. Prostor má vlastní sociální zařízení,má o...

90 000 Kč
za měsíc