MENU ZAVŘÍT

Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví 21 m², Praha 6 - Bubeneč (ID 020-N04416)

ulice U zeměpisného ústavu, Praha 6 – Bubeneč mapa

2 960 000 Kč (za nemovitost) více

kk
1x
21 m2
1/5
Exkluzivně

Byt 1+kk v Bubeneč Praha

Krásný, světlý byt v osobním vlastnictví po kompletní rekonstrukci v jedné z nejlukrativnějších částí Prahy a to ve velmi žádané rezidenční čtvrti Bubeneč. Byt je 21,2 m2, situován v rohovém domu ulice U Zeměpisného Ústavu a Puškinova Náměstí, které z velké části pokrývá příjemný parčík a dětské hřiště. V dochozí vzdálenosti pěti minut od bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Obchody, supermarkety, kavárny, restaurace, poliklinika, lékárny, fitness centrum, škola, venkovní i krytá sportoviště, dále pak městský park Stromovka, Letenské Sady, stanice metra Hradčanská a Dejvická.
Byt se rozkládá na ploše necelých 23m2 + 3m2 hezký čistý sklep. Byt je vybaven menší, funkční , designovou koupelnou s toaletou a podlahovým vytápěním. Prostornou, čistě řešenou, moderní kuchyní, která je osazena sklokeramickou varnou deskou, nerezovým dřezem a pracovními pulty z masivního Akátového dřeva. Nachystána je také příprava pro vestavěnou el. troubu a pračku. Vytápění celého bytu lze pak ovládat také přes mobilní aplikaci.

Beautiful, bright apartment in private ownership after complete reconstruction in one of the most lucrative parts of Prague in a very desirable residential area of ​​Bubeneč. The apartment is situated in the corner house of U Zempisneho Ustavu and Pushkin Square, which is largely covered by nice park and playground. Within walking distance of five minutes from the apartment is all civic amenities. Shops, supermarkets, cafes, restaurants, health center, pharmacy, fitness center, school, outdoor and indoor sports facilities, as well as Stromovka city park, Letenské Sady, Hradčanská and Dejvická metro stations.
The apartment covers an area of ​​almost 23m2 + 3m2 nice clean cellar. The apartment is equipped with a smaller, functional, design bathroom with toilet and floor heating. Spacious, clean, modern kitchen, which is equipped with a ceramic hob, stainless steel sink and work counters made of solid Acacia wood.
Cena:
2 960 000 CZK / za nemovitost
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Dispozice / Celková plocha:
1+kk / 21 m²
Číslo zakázky:
ID 020-N04416
Daniel Červ
RE/MAX G8 Reality
Rohanské nábřeží 678/27
Praha 8 - Karlín, 186 00
Česká republika
Tel. na makléře: +420 777 124 392
Tel. do kanceláře: +420 607 274 219
E-mail: daniel.cerv@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 020-N04416
Dispozice:
1+kk
Číslo podlaží v domě:
1
Počet nadzemních podlaží objektu:
5
Celková plocha:
21 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Vlastnictví:
Osobní
Typ nemovitosti:
Byty
Doprava:
MHD
Odpad:
Kanalizace
Sklep:
Ano (3 m²)
Telekomunikace:
Internet
Energetická náročnost budovy:
G