MENU ZAVŘÍT

Prodej domu v osobním vlastnictví 58 m², Komárov (ID 029-N02167)

Komárov, okres Tábor mapa

Prodáno
GMimořádně
nehospodárná

3x
58 m2
315 m2
1
Exkluzivně Prodáno

Prodej RD v Komárově, okr. Tábor

Nabízíme k prodeji vesnickou jihočeskou chalupu z r. 1883 s architekturou tzv. selského baroka typickou pro tuto oblast. Dům je nemovitou kulturní památkou a nachází se v obci Komárov, která je od roku 1995 vyhlášená vesnickou památkovou rezervací bohatou na stavby selských statků se zdobenými štíty s bílými štukovými reliéfy na barevné omítce.
Dispoziční řešení 2+1 bez sociálního zařízení. V domě jsou 2 neprůchozí obytné místnosti a chodba. V r. 1987 vznikla přístavbou dílna 9,13 m2 a veranda 15,19 m2, kde je dnes kuchyň. V kuchyni je velmi jednoduchý sprchový kout a jako toaleta se využíval suchý záchod.
Do domu se vstupuje vraty dílny, které slouží jako hlavní vchodové dveře, dále se prochází dílnou a z ní se vstupuje do kuchyně. Na zahradu je vstup z kuchyně. Pozemek nabízí celkovou výměru 315 m2.
Podkroví je nevyužívané, prázdné a nabízí možnost budoucí vestavby. V současné době je přístupné pouze zvenčí, zezadu ze zahrady přes střechu verandy nebo z předního štítu domu.
Opravy a rekonstrukce: v jedné obytné místnosti jsou nové omítky a příprava na novou podlahu, v r. 1997 byla položena nová střešní krytina, byly vyměněny latě a dále 2 špaletová okna ve štítu domu. Krov je původní a elektřina je z roku 1980. V druhé obytné místnosti je původní dřevěná podlaha. Je nutné počítat s rekonstrukcí.
Nemovitost byla od r. 1960 využívána pouze k rekreačním účelům, proto v domě není zavedené centrální vytápění a pouze v jedné obytné místnosti jsou kamna na tuhá paliva. V druhé místnosti byla původně pec, která je dnes zazděná, ale lze jí obnovit. Domem prochází komín, který vede v chodbě a prochází do místnosti, kde byla původně pec.
Dům je napojen na obecní vodovod a pro ohřev vody slouží bojler. Voda je zavedena pouze v části, kde se nachází kuchyň. Elektřina je zavedena. Kanalizaci má obec pouze na dešťovou vodu bez čističky odpadních vod, ale má již pravomocné rozhodnutí pro výstavbu ČOV. Dům nemá septik, ale odpady je možné vyřešit individuální čističkou s napojením do stávající obecní kanalizace.
Komárov leží západně od Soběslavi, směrem k Bechyni, a patří do oblasti Soběslavských Blat. Je obklopen ze tří stran lesy, prochází jím cyklostezka Rožmberského dědictví a žlutá turistická trasa. V obci žije trvale 126 obyvatel, je dostupná autobusovou dopravou, k dispozici je knihovna a působí zde sbor dobrovolných hasičů. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve 12 km vzdálené Soběslavi, od které je 2 km nájezd na dálnici D3 Praha – Tábor – České Budějovice.
Nabídku jistě ocení milovníci jihočeských chalup a krásné krajiny v okolí.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Cena:
Prodáno
Hypotéka:
Poznámka k ceně:
vč. provize a právních služeb
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Poloha objektu / Užitná plocha:
Samostatný / 58 m²
Číslo zakázky:
ID 029-N02167
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

900 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

Monika Mrázková
RE/MAX One
Pražská 223
Tábor, 390 01
Česká republika
Tel. na makléře: +420 739 500 502
Tel. do kanceláře: +420 739 500 510
E-mail: monika.mrazkova@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 029-N02167
Poloha objektu:
Samostatný
Počet nadzemních podlaží objektu:
1
Užitná plocha:
58 m²
Plocha parcely:
315 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Vlastnictví:
Osobní
Typ nemovitosti:
Domy a vily
Počet bytů celkem:
1
Doprava:
Silnice, Autobus
Elektřina:
230 V
Užitná plocha v přízemí:
58 m²
Plocha zahrady:
212 m²
Zastavěná plocha:
103 m²
Topení:
Lokální - tuhá paliva
Typ domu:
Přízemní
Voda:
Zdroj pro celý objekt
Energetická náročnost budovy:
G