Společnost REMAX Glorion přichází s nabídkou prodeje domu o výměře 135 m2, který se nachází v uzavřeném areálu Gejzír park - chráněná krajina u lesa, kterou protéká řeka, s krásnou krajinou, venkovním bazénem, restaurací a parkem s malým počtem domů, který se nachází v těsné blízkosti lázeňské části Karlových Varů, ul Slovenská.
Dům je disponován na dvě patra. V přízemí domu je prostorný obývací pokoj s krbem, velká kuchyně s vestavěnými spotřebiči, jídelna, vstupní hala a koupelna. Ve druhém patře jsou dvě ložnice, balkón a velká koupelna s vanou.
Vytápění a ohřev vody formou moderního plynového kotle. Podlahy laminát a dlažba, dřevěné dveře a dvojitá dřevěná okna. Nedaleko Gejzír parku se nachází autobusová zastávka, venkovní i kryté tenisové kurty. Velmi klidné a útulné místo v blízkosti přírody a nedaleko centra Karlových Varů (1,5 km). Více informací Vám radi poskytneme na kanceláři. Doporučujeme prohlídku!