Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej pozemku 52481 m², Chlum u Třeboně (ID 085-N08020)

Chlum u Třeboně – část obce mapa

Cena na vyžádání v kanceláři

198 m2
Exkluzivně

Prodej souboru pozemků 52.481m2, obec Lutová, okr. Jindřichův Hradec

Prodej souboru pozemků (52 481 m2) se dvěma rybníky v obci Lutová na Jindřichohradecku

Zajišťuji prodej souboru pozemků se dvěma rybníky v obci Lutová v okrese Jindřichův Hradec, spadající pod městys Chlum u Třeboně. Zdejší nádherná přírodní lokalita náleží pod CHKO Třeboňsko a je protkána cyklostezkami, turistickými trasami, rybníky a zatopenými pískovnami, které jsou přes léto vhodné ke koupání. Cyklostezka Třeboň-Staňkov vede dokonce podél hlavního pozemku. Jedná se o turisticky velice oblíbenou jihočeskou lokalitu s rybářskou tradicí, jejíž výhodou je i blízkost rakouských hranic. Tato unikátní nabídka je výbornou investiční příležitostí s širokými možnostmi uplatnění – bydlení, turismus, rekreace, hospodářství, chov ryb, rybaření…

Soubor pozemků se skládá z velkého stavebního pozemku s vypracovaným projektem rodinného domu, dvou rybníků a dalších ploch. Možné je ale zde zbudovat cokoliv – například penzion, chatky apod.

1) STAVEBNÍ POZEMEK (5 995 m2) najdete v klidné části obce, navazuje na zástavbu rodinných domů. Celý je nově oplocen a vede k němu zpevněná příjezdová komunikace. Součástí je přípojka el. energie, vody z veřejného vodovodu i veřejné kanalizace, vlastní studna. Pozemek zkrášluje několik vzrostlých stromů a v loňském roce byla dokonce provedena dosadba dalších stromů podél plotu. Pro pozemek je vyprojektován rodinný dům, na který již bylo vydáno stavební povolení, které nabylo právní moci. Výstavba byla započata a hotová je už základová deska. Zastavitelnost pozemku je 1.200m2.

Rodinný patrový dům má dispozici 6+1 a velkou garáž s terasou. Zastavěná plocha činí 198,3 m2 a užitná plocha 159,1 m2. Součástí projektu je návrh zpevněné komunikace na pozemku a jezírka před domem. V případě zájmu vám rád zprostředkuji architektonický návrh a vizualizaci domu.

2) DVA RYBNÍKY
I. Rybník Kopcovatý – plocha cca. 2,5 ha. Rybník byl před několika lety vyčištěn, je pravidelně udržován a zarybněn několika druhy ryb, např.: kapr, štika, amur, candát apod.
II. Rybník „Leimböck“ (nemá oficiální název, dlouhodobý pronájem rybníku) – plocha cca 1,2 ha. Jedná se o nově zbudovaný rybník v roce 2019. Rybník je zarybněn.

3) OSTATNÍ POZEMKY
Navazují na oba rybníky a jejich plocha činí cca 1 ha. Jedná se o nově opravenou přístupovou cestu, trvalý travní porost, les a ostatní plochy.
Cena:
Cena na vyžádání v kanceláři
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Druh pozemku / Plocha:
Pro bydlení / 52 481 m²
Číslo zakázky:
ID 085-N08020
Tomáš Freiberg
RE/MAX G8 Reality 8
Pekárenská 1128/46
České Budějovice, 37004
Česká republika
Tel. na makléře: +420 736 434 850
Tel. do kanceláře: +420 733 785 785
E-mail: tomas.freiberg@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 085-N08020
Druh pozemku:
Pro bydlení
Celková plocha:
52 481 m²
Zastavěná plocha:
198 m²
Inženýrské sítě:
Vodovod, Kanalizace, Elektřina
Typ nemovitosti:
Pozemky
K nastěhování:
5. 9. 2021
Doprava:
Silnice
Odpad:
Kanalizace
Umístění objektu:
Okraj obce
Umístění v chráněných lokalitách:
Ochranné pásmo
Voda:
Zdroj pro celý objekt, Dálkový rozvod