offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Pronájem komerčního objektu 250 m², Praha 8 - Karlín (ID 201-NP01725)

ulice Sokolovská, Praha 8 – Karlín mapa

70 800 Kč (za měsíc)
GMimořádně
nehospodárná

250 m2
Exkluzivně

Pronájem zavedeného klubového wellness, Praha 8 - Karlín

Nabízíme Vám pronájem s odstupným zavedeného klubového wellness v blízkosti metra Florenc. Klub David má 30ti letou tradici. Přenechání klubu je včetně kompletního vybavení, zaměstnanců, know-how i zákazníků v případě pokračování zavedeného osvědčeného konceptu.

Klub prošel dvěma kompletními rekonstrukcemi a to po povodních v roce 2002 a v roce 2015. Byly kompletně vystavěny nové vnitřní příčky, elektrorozvody, stropní podhledy, podlahy, šatní kabinky, nový kompletní nábytek, whirlpool, sauna, parní technologie do parní místnosti, vzduchotechnika, šest televizí, tři DVD přehrávače, tři pračky, tři sušičky, stroj na espresso, výrobník ledu, pípa na čepování Kofoly, čtyři lednice, tři odvlhčovače, kamerový systém ve dvou místnostech, alarm, dvě kasy, platební terminál, PC v hlavní kanceláři, varná konvice, mikrovlnná trouba a výrobník ledu. V průběhu jara 2020, kdy byl klub v závislosti na vládních opatřeních uzavřen, byla provedena kompletní údržba prostor, nová výmalba, nátěr všech dřevěných ploch, nábytku, dveřních futer, podlah, sauna prošla nátěrem včelím voskem a prostory byly dovybaveny pěti čističkami vzduchu, 14ti germicidními zářiči, ozonovým generátorem, odvlhčovačem, myčkou nádobí, doplněním kamerového systému a alarmu. Všechny velké technologie mají platné revize a jsou pravidelně servisovány. Vše je součástí odstupného a zůstane v prostoru. V ceně odstupného je dále kompletní databáze kontaktů klientů, letité know-how podniku a zaučení nového vlastníka do aktuálního business modelu. Cena odstupného je 1.500.000,-Kč.

Nájemní smlouva je uzavírána vždy na 5 let. Nájemné je placeno kvartálně vždy předem. Cena nájemného rozpočteno na jeden měsíc je 70 800,- . Součástí nájemného je i fixně spotřeba vody do 100 kubíků/měsíc. Aktuálně má provozovatel průměrnou spotřebu vody mezi 60 - 75 kubíků/měsíc, tedy není problém se do spotřeby vody placené v rámci nájemného vejít. Dále se v prostoru platí elektrika a ta je převedena na nájemníka. Aktuálně jsou celkové měsíční náklady na vedení klubu včetně nájemného, spotřeby vody, elektřiny, zaměstnanců a dalších nákladů zhruba 150.000,- měsíčně.

Klub je výdělečný s rostoucím ziskem v posledních 4 letech. Klub má své vlastní webové stránky s návštěvností zhruba 2.500 návštěvníků týdně a FB stránky. Otevírací doba klubu je 9:00-20:00. /V současné době je klub dočasně uzavřen z důvodu vládních nařízení, po ukončení nuceného uzavření bude zase otevřen/.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.
Cena:
70 800 CZK / za měsíc
Poznámka k ceně:
+ elektřina
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Celková plocha:
250 m²
Číslo zakázky:
ID 201-NP01725
Bc. Kateřina Holoubková
RE/MAX Atrium
Podolská 811/138
Praha 4 - Podolí, 147 00
Česká republika
Tel. na makléře: +420 731 621 634
Tel. do kanceláře: +420 606 726 515
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 201-NP01725
Typ nemovitosti:
Komerční objekty
Číslo podlaží v domě:
6
Počet nadzemních podlaží objektu:
1
Celková plocha:
250 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Druh stavby:
Ostatní
Užitná plocha:
250 m²
Typ domu:
Přízemní
Umístění objektu:
Centrum obce
Energetická náročnost budovy:
G
.