Exkluzivně nabízím k prodeji garsonku o velikosti 28,79 m2, v obci Slabce u Rakovníka. Byt je vhodný pro vlastní bydlení i jako investice s možností dalšího pronájmu.
Byt se nachází v 1. nadzemním patře bývalého hostince, který je přestavěn na bytový dům. Současně s tímto bytem jsou na prodej další 2 garsonky ve stejném podlaží a je možné je koupit všechny najednou. V případě koupě do firemního majetku je možné si dále uplatnit 15% DPH.
Byt je po kompletní rekonstrukci, kdy je vše nové a nepoužité. V bytě je nová kuchyňská linka a samostatný sprchový kout. WC je vlastní mimo byt, přístupné z chodby.
Vytápění bytu je zajištěné elektrickými topnými panely a pro vytápění je možné využívat nízký tarif v režimu 20/4 h.
Bytový dům je připojený na obecní vodovod, odpady jsou svedené do jímky. V obci je kanalizace, ale dům zatím není připojen.
Ve Slabcích je poměrně dobrá občanská vybavenost. V těsné blízkosti domu je benzínová pumpa, dále pak Jednota, základní a mateřská škola, pošta a obecní úřad. Přímo za domem je rozlehlý zámecký park. Nedaleko bytu je autobusová zastávka. Rakovník je vzdálený cca 16 km.
Domluvte si prohlídku ještě dnes, rád vás bytem osobně provedu.
S financováním Vám pomůže prověřený finanční poradce.