offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví 65 m², Brno (ID 077-NP04602)

ulice Křížová, Brno – městská část Brno-střed, mapa

17 000 Kč ( za měsíc)
GMimořádně
nehospodárná

1x
3x
65 m2
5/7
Exkluzivně

Pronájem prostorného bytu 3+1, Brno, ulice Křížová

Pokud v Brně hledáte byt k pronájmu a tři z Vašich hlavních kritérií jsou, aby byl prostorný, měl balkón a nacházel se poblíž Mendlova náměstí, tak jeden takový pro Vás mám. Jedná se o třípokojový byt, který má přibližně 65 m2, přičemž pokoje mají velikosti 21,6 m2, 13,4 m2 a 9,8 m2. K bytu patří i sklepní kóje a balkón. Takovým bonusem navíc je i komora, do které se dostanete z menší ložnice. Nejedná se o moderně rekonstruovaný byt s luxusním vybavením, ale o byt, který je v udržovaném stavu a je ihned k nastěhování. V současné době je i vybavený, ale pokud byste chtěli, aby byl prázdný, protože máte vlastní věci, tak i to je možné a je to jen o domluvě.

Samotný byt je ideální k dlouhodobému pronájmu pro rodinu s malými dětmi. V domě se totiž nachází výtah, který sice nepatří mezi největší, ale vejdete se do něj i s kočárkem a ani při tom nemusíte stát na jedné noze, a to ještě ne na své. Zcela upřímně je ale nutné zmínit, že se byt nachází na rušné ulici, kde pod okny jezdí i tramvaj. Budete to sice mít blízko na zastávku, ale současně Vám nesmí vadit tento druh hluku, protože s ním budete žít. To je ale jedna z mála nevýhod a potom už následují jen samá pozitiva a sociální jistoty… I když parkování… prostě Brno, tady to s parkováním není úplně snadné, pokud nemáte vlastní garáž. Tento byt ale nemá vlastní parkovací místo ani garáž, takže ta blízkost do centra Brna, která je vykoupena obtížným parkováním, může být pro někoho v tomto ohledu spíše nevýhodou, záleží na Vašich prioritách.

Vratná kauce je ve výši 17.000,- Kč, měsíční nájem je ve výši 14.000,- Kč a zálohy na energie ve výši 3.000,- Kč v závislosti na Vaší reálné spotřebě. I když je byt velký a prostorný, tak by asi nebyl úplně vhodný například pro irského vlkodava, ten by se tu fakt trápil, ale to asi v každém bytě, byť by byl sebevětší. Ale menší domácí mazlíček není překážkou. I pro kuřáky mám dobrou zprávu, protože Vás nikdo nebude za tuto skutečnost nijak kárat, je to Vaše soukromá věc do té doby, než byste se rozhodli kouřit v bytě, to by fakt nebylo dobrý…

Protože nejčastější otázka je na výši mojí provize, tak pro pořádek uvádím, že žádnou provizi od Vás, jako nájemníků, neberu. To znamená, že vstupní náklady jsou 34.000,- Kč, které tvoří vratná kauce a první měsíční nájem, který se platí dopředu. Žádné další náklady nečekejte.

Jestli máte pocit, že byste se tu rádi zabydleli, zavolejte a domluvte si prohlídku na prohlídkovém dni, kde se na Vás budu těšit v neděli 28.02.2021.

Pro pořádek je potřeba zmínit, že i přes velkou snahu majitele nebyl předseda SVJ schopen dodat PENB. Jestli existuje, nebo se bude zpracovávat, to si musí sáhnout do svědomí předseda SVJ. Nicméně byli poučeni o povinnosti jeho dodání, ale zatím tak neučinili, snad se to v brzké době změní. Zatím tedy bohužel musíme uvádět energetickou třídu G.
Cena:
17 000 CZK / za měsíc
Poznámka k ceně:
včetně záloh na energie
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Dispozice / Celková plocha:
3+1 / 65 m²
Číslo zakázky:
ID 077-NP04602
Roman Hančl
RE/MAX Pro
Blatného 3
Brno, 61600
Česká republika
Tel. na makléře: +420 736 426 772
Tel. do kanceláře: +420 732 299 929
E-mail: roman.hancl@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 077-NP04602
Dispozice:
3+1
Číslo podlaží:
5
Počet podlaží v objektu:
7
Celková plocha:
65 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Velmi dobrý
Vlastnictví:
Osobní
Druh stavby:
Ostatní
Typ nemovitosti:
Byty
Balkon:
Ano (2 m²)
Počet bytů celkem:
18
Elektřina:
230 V
Odpad:
Kanalizace
Užitná plocha v přízemí:
65 m²
Plyn:
Plynovod
Sklep:
Ano (1 m²)
Topení:
Ústřední - dálkové
Umístění objektu:
Centrum obce
Voda:
Dálkový rozvod, Rozvod studené a teplé vody
Vybaveno:
Ano
Výtah:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G
.