Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej rodinného domu s garáží ve vyhledávané lokalitě Prahy 9 - Újezdu nad Lesy, ulice Šlitrova. Užitná plocha 180 m2, zahrada 329 m2. Dům je orientován na JV a má veškeré potřebné zóny k bydlení, využití volného času i k práci.
Dispozice 1NP - vstupní chodba 4,68 m2 s vestavěnými skříněmi, toaleta 2,31 m2, otevřená prostorná kuchyně 14,54 m2 s vestavěnou myčkou, plynovým sporákem, elektrickou troubou, dále velmi prostorný obývací pokoj s jídelnou 31,70 m2 se vstupem na zahradu s terasou a krytým bazénem, který má protiproud.
Z 1NP se po schodech vchází do 2NP - zde jsou čtyři ložnice 13,12 m2, 19,40 m2, 14,32 m2, 10,78 m2, přičemž jedna je v současné době využívána jako tělocvična, chodba 6,42 m2, komora 3,83 m2, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou 7,49 m2, přípravou pro pračku, malá půda s úložným prostorem. Dům má zabezpečovací zařízení. Podlahová krytina je kombinace plovoucí podlahy, dlažby a v ložnicích koberce.
Na zahradě jsou vzrostlé stromy, keře, z JV stany nemovitost s nikým nesousedí. Je zde krásný výhled do krajiny. Garáž 17,27 m2 s dílnou 6 m2 pro jedno auto a před domem další dvě stání. Na střeše domu jsou betonové tašky, je zde internetové připojení „Újezd.net“, pevná linka. Měsíční náklady na chod domu činí 5.000,-Kč/měsíc, internet 500,-Kč/měsíc.
Celý dům je velmi prostorný, světlý, nachází se v tiché příjemné lokalitě s rozsáhlými stezkami na okraji obce, v blízkosti lesů, rybníků. Je zde veškerá občanská vybavenost, školy, školky, zdravotní střediska, obchody, restaurace, tenisové kurty, fotbalové hřiště.
Dopravní spojení MHD, vlakové spojení z nedalekých Klánovic. Stanice metra Černý most MHD 20 minut, autem do centra 30 minut. Na vlakové spoje do Klánovic 5 minut, MHD minut.
Velmi doporučuji tento dům k osobní prohlídce, kde Vám poskytnu další informace.
Financování hypotečním úvěrem Vám zajistíme.
Energetický štítek bude dodán.