offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Prodej komerčního objektu 4325 m², Horní Suchá (ID 306-NP82656)

ulice Důlní, Horní Suchá mapa

Prodáno
ENehospodárná

4325 m2
Exkluzivně Prodáno

Prodej komerční nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím víceúčelovou budovu s pozemkem o celkové ploše 4400 m2 nedaleko Ostravy. Budova je umístěna v lokalitě Průmyslové zóny František v Horní Suché s velmi dobrou dostupností do Ostravy, Havířova, Českého Těšína, Karviné a Třince.

Objekt víceúčelové kancelářské budovy se nachází v moderní zástavbě Průmyslové zóny František, s výhodou příjezdu z prostoru průmyslové zóny i bočního příjezdu z prostoru mimo zónu. Jedná se o dobře logisticky dostupnou a strategickou lokalitu s velkým potenciálem. Jasným důkazem je otevření nové jedné z nejekologičtějších a nejmodernějších továren na světě na výrobu unikátních českých baterií HE3DA patřící společnosti Magna Energy Storage, která se nachází v tomto průmyslovém areálu.

V současné době je budova částečně rekonstruována, byla provedena komplexní výměna střechy za střešní konstrukci s provedením přiznaných hranolů v interiérovém provedení v podkrovním patře, s provizorní střešní krytinou, bylo provedeno vnější zateplení všech stěn s komplexní omítkovou úpravou a osazení novými stylovými okny.

Vnitřní prostory objektu jsou opatřeny hrubou omítkou, bez elektrorozvodů, rozvodů vody a vytápění. Objekt je napojen na horkovod z plynové kogenerační jednotky GASCONTROL, využívající metan z bývalých důlních prostor, s výhodou snížení ceny za teplo až o 35 % oproti stávajícím obvyklým cenám. Objekt je napojen na energetickou a kanalizační síť. Přístavba haly je započata v rozsahu horizontace pozemku a skrývky, s možností okamžité realizace rekonstrukce objektu a přístavby haly. Okolní pozemky o ploše cca 4 000 m2 jsou okamžitě využitelné k založení dalších podnikatelských objektů, s využitím současných inženýrských sítí.

Předmětný objekt v minulosti sloužil jako sídlo vedení bývalého dolu František v rámci OKD, jeho okolní nezastavěný pozemek 4 000 m2 sloužil jako zahradnický areál pro údržbu zeleně v lokalitě dolu a pěstování zeleniny. V době útlumu těžby dolu byl objekt aktuálním majitelem odkoupen s cílem jeho rekonstrukce a realizace další přístavby prototypové haly jako budoucí vývojové, konstrukční, prototypové a technologické centrum. Za tímto účelem požádala bylo požádáno o státní dotaci v rámci podpory využití brownfieldů bývalého OKD, která byla úspěšně schválena.

V současnosti je vydáno platné stavební povolení, které zahrnuje přístavbu prototypové haly s propojením s hlavní budovou. Byl sledován záměr, aby konstruktéři a výzkumní pracovníci z hlavní budovy se mohli operativně podílet na realizaci a optimalizaci prototypů a technologií.

Atraktivní zástavbová část Průmyslové zóny František - stavební pozemky jsou pro podnikatelské účely vyčerpány. Výhodou nového vlastníka, v případě zakládání dalších staveb, je jejich realizace na vlastních pozemcích.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízím také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Rád Vám sdělím bližší informace na prohlídce, pomůžeme Vám také s případným úvěrem.
Cena:
Prodáno
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Celková plocha:
4 325 m²
Číslo zakázky:
ID 306-NP82656
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Vlastní nemovitost

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Ing. Václav Adamčík
RE/MAX Centrum
Porážková 3339/46
Ostrava, Moravská Ostrava, 70200
Česká republika
Tel. na makléře: +420 775 757 505
Tel. do kanceláře: +420 775 757 505
E-mail: vaclav.adamcik@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 306-NP82656
Typ nemovitosti:
Komerční objekty
Počet podlaží v objektu:
2
Celková plocha:
4 325 m²
Plocha parcely:
4 325 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Druh stavby:
Rodinný dům
Počet bytů celkem:
1
K nastěhování:
1. 4. 2021
Užitná plocha:
642 m²
Zastavěná plocha:
325 m²
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Okraj obce
Energetická náročnost budovy:
E
.