offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Prodej domu 285 m², Srinjine. (ID 244-NP01321)

Srinjine. – část obce mapa

550 000,00 € ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

5+
285 m2
2130 m2
2

Wellnes vila s bazénem 285 m², Srinjine, Chorvatsko

Ve spolupráci s místní realitní kanceláří Vám nabízíme k prodeji novou wellness vilu v obci Srinjine u Splitu.

V přízemí se nachází jeden byt se samostatným vchodem a jednou ložnicí, který slouží jako wellness se špičkovou vířivkou, hydromasážní tyčí, sprchovým koutem a podlahovým vytápěním. V zimních měsících dosahuje tento apartmán také záviděníhodné výsledky a je vyplňován téměř každý víkend za ceny 100 € za noc. V prvním a druhém patře je dvoupodlažní čtyřpokojový byt se 4 koupelnami a jedním pomocným WC.

Za domem, chráněný od pohledu, je bazén 30 m2, venkovní vířivka a prostor na opalování. V bazénu je také špičkový beton, skleněná mozaika, vodopád, automatické doplňování, automatický chlor a výdej Ph. Nad terasou bazénu je krásně udržovaný lesní park o rozloze přibližně 700 m2 s venkovní saunou v přírodním jezírkem přibližně 8 m2 s vodopádem a potokem. Jezírko je vybaveno oběhovým čerpadlem a filtrem. V lesích je několik odpočinkových a zábavních koutků a stromeček pro děti. Pozemek je celý ve stavební oblasti lesní plochy. Před domem, vedle a za domem je více sad laviček. Celý pozemek je odborně udržován a oplocen.

Přední část domu je uzavřena betonovým plotem a zbytek suchými zdmi o celkové délce přes 250 metrů. Od začátku do konce pozemku je celkem 100 metrů. Dům je asi 30 metrů od lesa a v hloubi lesa byla vytvořen koridor jako protipožární ochrana. Dům je celý osvětlen, dokonce i les. Dům má alarm, pohybové senzory a kamery. Byl postaven v roce 2012. Dům je pronajímán pravidelně od sezóny 2013 v době od 1.5. do 1.10. a pravidelně generuje celkový obrat (s bytem) přibližně 40 000 EUR za sezónu. Není třeba dalších investic, ačkoli povrch a koncepce půdy umožňují další výstavbu a zlepšení. Dům byl původně postaven pro bydlení, ale je také ideální pro turistiku. Je dobře umístěn a vybaven infrastrukturou. Nachází se podél státní silnice a je napojena na kanalizaci. Autobusová zastávka je vzdálená 50 metrů a obchod 400 metrů. Vzdálenost je přesně 14 km od centra Splitu a k nejbližší pláži 8 km. Okolí je zachováno a je téměř jediným prostorem, který nebyl při posledních velkých požárech spálen. Výjimečná krása přírodního nedotčeného prostředí a moderní dům s veškerou občanskou vybaveností je ideální pro moderní rodinné bydlení nebo turistiku. Koncepčně je ideální pro turisty, aby jej pronajímali na 5-6 měsíců v sezóně jako rekreační dům, tj. zpřístupnili celek hostům a ve zbytku roku nabídli pouze wellness přízemí. Před a za domem není povolena žádná stavba. Naproti domu prochází přes silnici potok Vilar, takže oblast je chráněna a protější kopec je také chráněnou oblastí bez stavebních práv.

K dispozici je celkem 5 pokojů, 5 koupelen, 2 další toalety, venkovní letní kuchyně s přidruženou uzavřenou terasou s grilem, bazén, jezírko, sauna, wellness, jacuzzi.

Prohlídku zajištuje místně příslušný, česky hovořící, makléř. Pro více informací o nemovitosti a dalších podmínkách prodeje kontaktujte makléře!
Cena:
550 000 EUR / za nemovitost
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Poloha objektu / Užitná plocha:
Samostatný / 285 m²
Číslo zakázky:
ID 244-NP01321
Robert Škvor
RE/MAX Gold
Sokolovské náměstí 545/10
Liberec - Liberec II Nové Město, 46001
Česká republika
Tel. na makléře: +420 602 222 547
Tel. do kanceláře: +420 730 164 554
E-mail: robert.skvor@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 244-NP01321
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
2
Užitná plocha:
285 m²
Plocha parcely:
2 130 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Velmi dobrý
Typ nemovitosti:
Domy a vily
K nastěhování:
3. 4. 2021
Odpad:
Kanalizace
Celková plocha:
285 m²
Zastavěná plocha:
162 m²
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Polosamota
Voda:
Zdroj pro celý objekt
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G
.