offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Pronájem restaurace 107 m², Hradec Králové (ID 211-NP02942)

ulice Eliščino nábřeží, Hradec Králové mapa

14 800 Kč ( za měsíc)
GMimořádně
nehospodárná

107 m2
1564 m2
1564 m2
3

Pronájem provozu kuchyně, herny a skladu v centru Hradce Králové.

Nabízíme vám k pronájmu nebytové prostory samostatné kuchyně, situované do 2. nadzemního podlaží budovy sportovního centra v obci a části obce Hradec Králové. Spolu s nimi se k pronájmu nabízejí vedle umístěné prostory herny, s tím, že k nim dále náleží alikvotní část sdíleného skladu, umístěného pod těmito prostory v 1. nadzemním podlaží budovy.

Prostory kuchyně sestávají z jedné velké místnosti pro přípravu teplé kuchyně s přepaženou menší místností pro přípravu studené kuchyně. Podlahová plocha těchto prostor činí 34,4 m2. Prostory jsou nabízeny včetně vybavení, tj. včetně nerezových stolů, nerezového výdejního stolu, ohřívací nerezové výdejní vany, nerezové fritézy, salamandr grilu, plynového sporáku, dvou chladniček s mrazícími jednotkami, koutu na bílé nádobí, koutu na černé nádobí, suchého skladu, velkokapacitní digestoře s tukovými filtry, okna výtahu pro expedici pokrmů do přízemí a bezdotykového umyvadla. Vybavení je ve velmi dobrém stavu, přičemž kuchyň je schopna v podstatě okamžitého provozu.

Prostory herny, prakticky sousedící s prostory kuchyně, sestávají z místnosti pro umístění výherních automatů, a paří k nim WC pro zaměstnance a úklidová komora. Podlahová plocha těchto prostor činí 25,6 m2.

Alikvotní část prostor skladu sestává z několika menších místností, propojených chodbou, s tím, že tato chodba je sdílena některými dalšími nájemci budovy. Podlahová plocha těchto prostor činí 46,8 m2.

Uvedené prostory jsou takto jako celek nabízeny z důvodu praktičnosti a vzájemné využitelnosti, a nelze si tak pronajmout jen jejich určitou část.

Prostory kuchyně jsou vybaveny (viz fotografie), prostory herny jsou nevybaveny, a prostory skladu jsou momentálně ve fázi vyklízení - při předání již budou ale zcela vyklizeny.

Stav IS: dálkové topení, elektřina 230 V, rozvod studené a teplé vody, rozvod plynu, odpady svedeny do veřejné kanalizace. Odběr internetového signálu je na nájemci.

V rámci ceny lze parkovat jedno vozidlo ve dvoře TJ, ostatní vedle na placeném parkovišti.

Ihned k dispozici.

Cena: nájemné ve výši 14 800,- Kč měsíčně + záloha na elektřinu, stanovená dodatečně před uzavřením nájemní smlouvy + úhrada za dodávané teplo, teplou a studenou vodu a stočné, vypočtená na základě vyúčtování za předchozí období, jistota ve výši 44 400,- Kč, provize zprostředkovatele ve výši 14 800,- Kč včetně DPH.

Využijte jedinečnou nabídku provozovat vlastní kuchyň s možností výdeje přes okénko a rozvozu pokrmů s přidanou hodnotou provozu herny v jedné z nejlépe situovaných budov v centru města v místě s perfektní občanskou vybaveností, rychlým dosahem všemi směry a do jisté míry zavedenou klientelou!

K uvedeným prostorám si lze za určitých podmínek připronajmout nebytové prostory sálu s výčepem a propojeným salónkem, situované do 2. nadzemního podlaží budovy, včetně vedle umístěných prostor toalet pro hosty (informace v kanceláři).
Cena:
14 800 CZK / za měsíc
Poznámka k ceně:
+ služby
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Typ zařízení / Užitná plocha:
Restaurace / 107 m²
Číslo zakázky:
ID 211-NP02942
Slavomír Roll
RE/MAX Future
U Koruny 1742/16
Hradec Králové, 50004
Česká republika
Tel. na makléře: +420 731 669 928
Tel. do kanceláře: +420 739 486 404
E-mail: slavomir.roll@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 211-NP02942
Počet podlaží v objektu:
3
Užitná plocha:
107 m²
Plocha parcely:
1 564 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Dobrý
Druh stavby:
Ostatní
Typ nemovitosti:
Hotely, penziony a restaurace
Počet bytů celkem:
1
Elektřina:
230 V
Odpad:
Kanalizace
Celková plocha:
107 m²
Zastavěná plocha:
1 564 m²
Plyn:
Plynovod
Sociální zařízení:
Ano
Typ domu:
Patrový
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G
.