offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Prodej domu 200 m², Jindřichov (ID 160-NP02055)

Jindřichov – část obce mapa

7 980 000 Kč ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

2x
200 m2
9804 m2
3
Exkluzivně Rezervace

Prodej historické nemovitosti Čočkův mlýn v obci Jindřichov okr. Přerov

Nabízíme Vám jedinečnou historickou nemovitost se zastavěnou plochou a nádvořím o výměře 503 m² s rozsáhlými pozemky o celkové výměře 9 301 m² s nádherným umístěním na samotě na jižním konci obce Jindřichov okr. Přerov, která je obklopena pouze smíšeným lesem a loukami s protékající říčkou Luha, která je pravostranným přítokem řeky Odry. Nejstarší datování/zaznamenání Čočkova mlýnu je na mapách I. vojenského mapování (josefské) mezi roky 1764–68. Budova bývalého mlýnu měla v historii dvě kola na svrchní vodu a k mlýnu také v historii patřila pila. Za druhé světové války byl mlýn úředně uzavřen a znovu zprovozněn až 4.9.1945. Nemovitost v letech 1949 a 1950 již přestala sloužit svému účelu co by vodní mlýn a pila, ale neztratila svým umístěním až pohádkové kouzlo s naprostým klidem a pohlazením na duši a na srdci. Je zde nádherné trávit čas klidu a pohody. Možná právě pro Vás to bude ta pravá nemovitost a to pravé místo pro trvalý život nebo chalupaření s celoroční rekreací či úvaha využití nemovitosti na podnikání, dle Vašeho záměru.

K nemovitosti vede málo frekventovaná obecní silnice, ze které vede přehledný sjezd po vlastním pozemku přímo k mlýnu. Do nemovitosti se vstupuje průjezdem na hezké nádvoří s posezením, barem a odkud vedou jednotlivé vstupy z levé strany do prostorné garáže, skladu, rozsáhlých půdních prostor, vybavené dílny, koupelny, dřevárky se suchým WC a v neposlední řadě z pravé strany do obytné části budovy.

Trojpodlažní dům s dřevěným schodištěm má byt s možností rozsáhlého rozšíření a to až do 3 NP domu. Při vchodu do domu se nachází velká vstupní místnost, kde bylo dříve hlavní mechanizační zázemí (srdce mlýna). Ze vstupní místnosti vedou jednotlivé vstupy do 2. NP, malebné obývací místnosti s masivními kamny, chodby pokračující do špajsky a sklípku. Ve 2.NP se nachází mimo prostornou chodbu také 2 obytné pokoje s kamny a vstup do 3. NP, které je v současné době bez využití. Nemovitost je napojena na vlastní studnu a elektřinu a má vlastní žumpu umístěnou na nádvoří. Okna jsou dřevěná kastlová. Vytápění je zajištěné kamny, tedy pouze na tuhá paliva. Podlaha v 1. NP je pokryta dlažbou (mimo vstupní místnost, kde je dřevěná podlaha); ve 2. NP je na chodbě dřevěná podlaha a v obytných místnostech je lino. V okolí Čočkova mlýnu se rozprostírají pozemky, které jsou převážně využívány jako louky a částečně jako ovocný sad (zahrada). K mlýnu dříve vedl vodní tok, který protékal přes mlýnské kolo a podtékal pod domem ven směrem k potoku. Vodní koryto bylo zasypáno, ale v katastru nemovitostí jsou příslušné pozemky stále uvedeny jako vodní plocha. Mlýn je celkově v zachovalém stavu a současnými vlastníky udržován s částečnou opravou střechy a krytiny a napojený na zabezpečovací zařízení. Zajistíme Vám financování koupě této nemovitosti – bezplatná konzultace s našim finančním poradcem. Více fotografií na stránkách RE/MAX. Bližší informace získáte u makléře nabídky. Těšíme se na prohlídku s Vámi.
Cena:
7 980 000 CZK / Rezervováno
Hypotéka:
Poznámka k ceně:
cena vč. právních služeb a provize RK
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Poloha objektu / Užitná plocha:
Řadový / 200 m²
Číslo zakázky:
ID 160-NP02055
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

7 980 000 Kč

Vlastní nemovitost

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Karel Pazdera
RE/MAX MONARCHA
Masarykova třída 105/29
Olomouc, 77900
Česká republika
Tel. na makléře: +420 731 648 458
Tel. do kanceláře: +420 777 235 428
E-mail: karel.pazdera@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 160-NP02055
Poloha objektu:
Řadový
Počet podlaží v objektu:
3
Užitná plocha:
200 m²
Plocha parcely:
9 804 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Dobrý
Druh stavby:
Rodinný dům
Typ nemovitosti:
Domy a vily
Charakter okolní zástavby:
Venkovská
Doprava:
Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina:
230 V
Celková plocha:
200 m²
Plocha zahrady:
9 301 m²
Zastavěná plocha:
503 m²
Topení:
Lokální - tuhá paliva
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Centrum obce
Voda:
Zdroj pro celý objekt
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G
.