offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Prodej chaty / chalupy 76 m², Radějov (ID 163-NP03176)

Radějov, okres Hodonín mapa

Prodáno
GMimořádně
nehospodárná

3x
76 m2
643 m2
2
Exkluzivně Prodáno

Radějov chata 3+kk, s jídelnou, vlastní pozemek

Chata se nachází v jižní části Bílých Karpat v rekreační oblasti, kousek od obce Radějov. Chata je ve výborném stavu, průběžně udržovaná a rekonstruovaná. Je zde nová plechová střecha, nové klempířské prvky (KJG), zateplení štítů, klimatizace v podkroví, nový balkon, nové rozvody elektřiny v kuchyni a koupelně v přízemí, nová rozvodná skříň, elektřina na dvojí sazbu, nová koupelna, nová kuchyňská linka, plynový sporák (připojení na láhev), elektrická trouba. Topení je na tuhá paliva nebo na elektřinu, el.bojler na ohřev vody. Kolem chaty je vlastní pozemek, zastavěná plocha chaty je 46m2, zahrada kolem chaty 597m2, celková plocha je 643m2. Chata má kamennou podezdívku a zbytek chaty dřevo. Chata i zahrada je pravidelně udržovaná, ve výborném stavu. Před chatou je parkovací stání pro 2 auta. Příjezd k chatě je po obecní cestě. Chata je celá podsklepená, nachází se zde garáž (nyní využívána na odkládání nábytku a sportovních věcí), WC s technickou místností (zde je umístěn kotel na tuhá paliva a elektřinu), sprcha, místo na odkládání potravin a další místnost. Koupelna a WC v suterénu jsou v původním stavu.

V chatě zůstane: kuchyňská linka, sporák, nábytek a vybavení v obýváku, jídelně, ložnici, TV v obýváku. Vlastní studna na pozemku, septik, zahradní domek na zahradní nářadí. Pěší dostupnost je cca 5 minut od občerstvení Paleček.

OBEC RADĚJOV
Radějov (okres Hodonín), leží v nadmořské výšce 235 metrů. V současné době (k 1. 1. 2021) má obec 844 obyvatel. Rozloha katastru obce je 2.411 ha, z čehož 68% tvoří lesy. Obec je v jihozápadní části Bílých Karpat při hranici se Slovenskem, které jsou součástí biosférické rezervace UNESCO, známé bohatou květenou i zajímavou faunou.
Na katastru obce je také známá dančí Obora Radějov. V oboře se nachází přírodní rezervace Kútky, která je jihovýchodně od obce Radějov. Tvoří ji druhově bohaté louky (roste zde například: kosatec pestrý i trávovitý, hořec hořepník, len žlutý, kozinec dánský a přes deset různých orchidejí) s četnými solitérními stromy, remízky, potokem Mandát a menšími rybníky s močály.
Převážná část obce je podél potoka Radějovka, jen okrajová část je v kopcovitém terénu úpatí Bílých Karpat. Tady začíná rozsáhlá chatová oblast (asi 450 chat).
Dominantou obce je novorománský kostel sv. Cyrila a Metoděje, v kvalitní architektuře postavený počátkem 20. století a téměř o jedno století mladší ocelová konstrukce rozhledny Travičná mezi obcemi Radějov a Tvarožná Lhota, ke které vede Oskorušová stezka.
Stravování a ubytování přímo v obci - penziony, restauraci, vinárnu, prodejnu smíš. zboží, tělocvičnu, v rekreační oblasti Mlýnky penzion s kempem a v rekreační oblasti Žadovský járek bufet - posezení v přírodě, fotbalové a volejbalové hřiště, chaty k pronájmu (více informací najdete v odkazu Ubytování, Občerstvení - služby).
Radějov je známý jako klidná rekreační obec s krásnou okolní přírodou vybízející k pěší turistice, cykloturistice, houbaření, fotografování, myslivosti a rybolovu.
Cena:
Prodáno
Poznámka k ceně:
Cena je včetně provize
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Poloha objektu / Užitná plocha:
Samostatný / 76 m²
Číslo zakázky:
ID 163-NP03176
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Vlastní nemovitost

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Kateřina Kokešová
RE/MAX Delta
Panská 397/2
Brno, 60200
Česká republika
Tel. na makléře: +420 607 449 869
Tel. do kanceláře: +420 607 449 860
E-mail: katerina.kokesova@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 163-NP03176
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
2
Užitná plocha:
76 m²
Plocha parcely:
643 m²
Druh objektu:
Dřevěná
Stav objektu:
Velmi dobrý
Druh stavby:
Rekreační chata
Typ nemovitosti:
Chaty a rekreační objekty
Balkon:
Ano
Charakter okolní zástavby:
Rekreační
K nastěhování:
12. 7. 2021
Elektřina:
230 V
Garáž:
Ano
Odpad:
Septik
Celková plocha:
76 m²
Zastavěná plocha:
46 m²
Plyn:
Individuální
Terasa:
Ano (7 m²)
Topení:
Lokální - tuhá paliva, Ústřední - tuhá paliva, Ústřední - elektrické
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Centrum obce
Umístění v chráněných lokalitách:
Ochranné pásmo
Voda:
Zdroj pro celý objekt
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G
.