offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Prodej domu 180 m², Litoměřice (ID 239-NP01060)

ulice Máchova, Litoměřice – část obce Předměstí mapa

10 500 000 Kč ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

5+
180 m2
88 m2
3
Exkluzivně Rezervace

Bydlení v srdci historického centra Litoměřic

ZAMLUVENO - Jedním z prvně osídlených míst, na kterém se nyní rozprostírají Litoměřice byl Dómský pahorek. Důležitost tohoto místa podtrhuje fakt, že zde byla v dobách minulých vystavěna katedrála a časem se z tohoto místa stalo sídlo biskupské. Dómský pahorek je lemován výstavbou historických domů, které plynule navazují na zástavbu historického centra Litoměřic. Je to místo, které vás bude inspirovat a přitom máte v docházkové vzdálenosti veškerý komfort, který centrum města nabízí.
Jedna z uliček, kterou si možná vybavíte z filmu Páni kluci, který se z velké části natáčel v Litoměřicích je ulice Máchova. Je to ulice, na které se nachází dům, ve kterém svého času žil a psal básně Karel Hynek Mácha. Kousek pod Máchovou světničkou stojí dům, který vám nyní představím.
S nadsázkou by se dalo hovořit o tom, že se jedná o novostavbu. Ale není to přesné označení. Historiky se zde dům nacházel už dávno před tím, než jej stávající majitelé před několika lety koupili. Vytvořili zde moderní bydlení s ohledem na omezení, které měla původní dispozice domu. Pokud máte blízko k tomu žít v centru města a hledáte dům, který splňuje vysoké standardy bydlení je tato nabídka právě pro vás. Dům je po kompletní a nákladné rekonstrukci. O rozsahu prací si můžeme pohovořit na prohlídce, při které se sami přesvědčíte o skvělém provedení úprav. Dům prošel například změnou dispozice tak, aby nově zbudovaný prostor domu nabídl dostatek místa a soukromí. Celkem dům nabízí 180 m2 prostoru řešeného ve třech podlažích. Dům je sice postaven na pozemku o výměře pouhých 88 m2, ale interiér domu je otevřený a nebudete se zde cítit stísněně. Interiér působí velmi harmonicky a klidně. Druhé podlaží bylo otevřeno do podkrovní části domu. Je to atypický, otevřený prostor, který je nutno vidět na vlastní oči. A zbylo zde místo na terasu s úžasným výhledem na město. Při letním homeoffice zde budete trávit většinu času. To jsem si jistý. Prohlídku tohoto domu vám mohu proto vřele doporučit.
Nebudu vás nudit výčtem prací, které se v domě udělaly. Z virtuální prohlídky si můžete utvořit svůj vlastní názor. A pokud vás nabídka domu osloví natolik, tak vše ostatní dořešíme na místě při prohlídce. Dům je nabízen exkluzivně a není veden pod jinými realitními společnostmi. Jedná se tedy o novinku na trhu. Proto bude první kolo prohlídek vedeno formou veřejné prohlídky pro přihlášené zájemce. Rád vás v domě uvítám. Pokud nejste místní, udělejte si vice času. Litoměřice stojí za to. Jsou krásným místem k životu a bydlení.
Cena:
10 500 000 CZK / Rezervováno
Hypotéka:
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Poloha objektu / Plocha:
Rohový / 180 m²
Číslo zakázky:
ID 239-NP01060
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

10 500 000 Kč

Vlastní nemovitost

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Aleš Čížek
RE/MAX G8 Reality 7
Novobranská 75/3
Litoměřice, 41201
Česká republika
Tel. na makléře: +420 739 500 522
Tel. do kanceláře: +420 608 027 854
E-mail: ales.cizek@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 239-NP01060
Poloha objektu:
Rohový
Počet podlaží v objektu:
3
Užitná plocha:
180 m²
Plocha parcely:
88 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Druh stavby:
Ostatní
Typ nemovitosti:
Domy a vily
Počet bytů celkem:
1
Odpad:
Kanalizace
Celková plocha:
180 m²
Zastavěná plocha:
88 m²
Plyn:
Plynovod
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Centrum obce
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G