Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej pozemku 778 m², Olomouc (ID 160-NP02116)

ulice K Dolečku, Olomouc – část obce Droždín mapa

778 m2
Exkluzivně Prodáno

Prodej stavebního pozemku 778 m², Olomouc - Droždín

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek (tvořený ze dvou samostatných pozemků zapsaných v katastru nemovitosti) označený v inzerci ,,PARCELA D" o celkové výměře 778 m² v Olomouci městské čtvrti Droždín, ul. K Dolečku na výjimečném místě, ve velmi vyhledávané lokalitě. Tento jedinečný pozemek zajišťuje prostor a soukromí s dobrou dostupností do centra Olomouce (cca 10 minut) a z budoucího rodinného domu se Vám nabídne nádherný výhled na baziliku Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku s otevřeným výhledem do okolní krajiny včetně unikátního nejen nočního pohledu na město Olomouc.

Ve fotkách inzerátu je vyobrazena aktuální architektonická studie, ke které byla vydána úřadem územního plánovaní magistrátu města Olomouc územně plánovací informace, která říká: "Dle předložených informací lze konstatovat, že umístění objektů v území, zastavěnost, podíl zeleně a výška objektů jsou v souladu s územním plánem."

Výhodou tohoto stavebního pozemku je již vybudovaná přístupová asfaltová komunikace v dané lokalitě a dostupnost všech inženýrských sítí připravených k napojení pozemku (kanalizace, voda, plyn, elektřina).

V nabídce je aktuálně prodej jednoho většího stavebního pozemku označeného ,,PARCELA C" a jednoho menšího označeného ,,PARCELA E", dle viz vyobrazení v inzerci.

Na prodaném pozemku ,,PARCELA G" již probíhá výstavba novostavby, dle architektonické studie, určeno pouze pro Vaši představu, viz foto v inzerci.

Více informací o prodeji tohoto pozemku označeného ,,PARCELA D" včetně informací k inženýrským sítím a ceně tohoto pozemku získáte u makléře nabídky. Doporučujeme osobní schůzku s podáním podrobných informací k nabízenému pozemku.
Cena:
Prodáno
Poznámka k ceně:
cena vč. právních služeb a provize RK
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Karel Pazdera
RE/MAX MONARCHA
Masarykova třída 105/29
Olomouc, 77900
Česká republika
Tel. na makléře: +420 731 648 458
Tel. do kanceláře: +420 777 235 428
E-mail: karel.pazdera@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 160-NP02116
Druh pozemku:
Pro bydlení
Celková plocha:
778 m²
Druh stavby:
Rodinný dům
Inženýrské sítě:
Vodovod, Kanalizace, Plyn, Elektřina
Typ nemovitosti:
Pozemky
Charakter okolní zástavby:
Obytná
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina:
230 V
Odpad:
Kanalizace
Plyn:
Plynovod
Umístění objektu:
Okraj obce