Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej pozemku 1026 m², Třebušín (ID 239-NP01082)

Třebušín – část obce mapa

Prodáno

46 m2
Exkluzivně Prodáno

Pozemek s možností výstavby rodinného domku nebo chalupy, Třebušín

REZERVOVÁNO - Třebušín. Vítejte v kraji zaniklých hradů v kraji Českého středohoří. Vítejte u nabídky, která se nachází přímo v obci Třebušín. Třebušín se nachází v místě obklopené kopci, lesy, loukami a především sady. Ovocnářství se v tomto kraji dařilo v historii a daří se mu i nyní. Proto se tomuto kraji v naší zemi říká Zahrada Čech. Pokud jste tu nikdy nebyli, přijeďte a přesvědčte se sami. Je to kraj spojený nejen s pěstováním ovoce, které si místní lidé sami sušili a lodí jej po Labi posílali na trhy do Prahy nebo do Saska. Ale také s krásnými výhledy z kopců na Labskou nížinu. Krajina je zde divoká a místy magická. Pokud se v Třebušíně objeví nabídka prodeje domu, chalupy nebo pozemku bývá taková nabídka velmi brzy pryč.
Cesta do Třebušína je z převážné části lemována ovocnými sady. Z Litoměřic sem dojedete za 15 minut. Po cestě se zastavíte v Ploskovicích v zámecké kavárně na dobrou kávu a domácí dort. Jakmile nabere sílu, už vás dělí jen asi 5 kilometrů od cíle. A tím je zmíněný Třebušín. Třebušín se rozprostírá pod horou Kalich. Na ní je stejnojmenná zřícenina hradu. Ten byl svého času nejmodernějším obranným hradem široko daleko. Jan Žižka si ho zřejmě proto zvolil za své hlavní sídlo. Jižní Čechy, odkud pochází, jsou také krásný kraj. Ale zdá se, že sever Čech padl Žižkovi do oka. Obrazně řečeno. Jihočeši prominou, ale bude to tak. Nemá smysl se přít přátelé jihočeši. Jana Žižku necháme dějinám a vrátíme se zpět do Třebušína dnešních dnů.
Na jižním úpatí hory Kalich, na východním okraji obce, leží soubor pozemků o celkové výměře 1026 m2. Pozemky jsou zastrčeny trochu stranou od místní asfaltové silnice. Je schován za roubenou chalupou a myslím si, že ani oko turisty jej neuvidí, pokud u něj přímo nestojí. Historicky zde stával dům. Na jeho místě je nyní rovinatá část upravená jako terasa. Vedle stojí malý domek. Takový třebušínský hobitín. Jak se říká, co je malé, to je hezké. Domek byl postaven dědou majitele v roce 1926. A stojí dodnes. Pozemek kolem domu byl terasovitě upraven. Opěrné zídky byly zbudovány z místního kamene, z čediče. Zub času se však podepsal na dlouhodobém neužívání pozemku a domku. Ale vaše šikovné ruce mohou vše změnit. Nabízím vám pěkné místo, které je územním plánem vyčleněno na výstavbu domu nebo chalupy. Konkrétní podobu stavby je nutno konzultovat. K dispozici jsou na místě elektřina, která dle vyjádření bude do 2 let svedena pod zem. Dále vodovod. Třebušín má své jímací studny a voda je zde neskutečně výtečná. Tu si budete vozit v kanystrech domů. Pozemek je možno napojit za určitých podmínek na kanalizaci. Zcela zde vidím malý, útulný domek ve venkovském stylu. Ostatní pozemek je tak akorát. Kolem sebe budete mít okolní krajinu s dominantou hory Sedlo, třetí nejvyšší hora CHKO.
Přijeďte se podívat. Kdykoliv. Tento kraj si vás získá. A když prší je krajina mnohem tajemnější. Pokud vás bude víc, bude rozhodovat nejvyšší podaná nabídka.
Cena:
Prodáno
Hypotéka:
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Druh pozemku / Plocha:
Pro bydlení / 1 026 m²
Číslo zakázky:
ID 239-NP01082
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 625 500 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Aleš Čížek
RE/MAX G8 Reality 7
Novobranská 75/3
Litoměřice, 41201
Česká republika
Tel. na makléře: +420 739 500 522
Tel. do kanceláře: +420 608 027 854
E-mail: ales.cizek@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 239-NP01082
Druh pozemku:
Pro bydlení
Celková plocha:
1 026 m²
Zastavěná plocha:
46 m²
Inženýrské sítě:
Vodovod, Kanalizace, Elektřina
Typ nemovitosti:
Pozemky
Občanská vybavenost:
Škola, Pošta
Plyn:
Individuální
Umístění objektu:
Okraj obce